Pokemon Go’nun Oyun Sistemi Değişiyor

0
409

Pokemon Go`ya olan ilginiz azaldıysa bu haberimiz tam size göre. Oyuna inanılmaz özellikler, yepyeni mekanikler ekleniyor. Şayet oyuna dönmek istiyorsanız şimdi tam sırası nedeniyse Pokemon Go`ya takas sistemi, yeni Pokemon`lar ve çok daha fazlası ekleniyor.

Pokemon Go için oyuncu vs oyuncu dönemi başlıyor

PhoneArena`nın haberine göre, Niantic Games`in mobil fenomeni Pokemon Go için devasa bir güncelleme yolda. Yeni istikbal içerikler ise oyunun çehresini baştan sona değiştirebilecek güçte.

Öncelikle uzunca bir süredir yolu gözlenen Player vs Player, yani oyuncuya karşı oyuncu modu gelecek. Böylece Gym`lerdeki anlamsız yapay zeka savaşları yeni bir ebat kazanacak.

İkincil olarak, eğer ilk kuşak Pokemon`lardan bıktıysanız 2 jenerasyon Pokemon`lar oyuna eklenecek ve 100 yeni cep canavarı ile Pokedex`iniz iyice genişleyecek.

Aynı sürede Pokemon yumurtaları, yerlerini bebek Pokemon`lara bırakacak. Pichu (Pikachu), Cleffa (Clefairy), Magby (Magmar) bu gibi bebek Pokemon`lar gelecek.

Elbette bunca yeni özelliğin bir nedeni mevcut. Hatırlarsanız Pokemon Go tatil döneminde çıkmış ve inanılmaz bir başarı elde etmişti. Natürel olarak Aralık ayında böyle bir güncelleme yaparak, Niantic yeni bir Pokemon Go çılgınlığı oluşturmak istiyor.

Bekleyip göreceğiz.


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz