Pokemon Go Yeni Etkinlik ile Dönüyor

0
823

Çıktığı dönemlerde ortalığı kasıp kavuran, herkesin en sevdiği oyunlar arasında yer alan ve dönemin trendleri arasında olan Pokemon Go, şimdi de düzenlemiş olduğu etkinlikler ile gündeme gelmeye devam ediyor. Oyunseverleri ekrana kilitleyen bu oyun şimdi de Friend Fest etkinliği adı altında oyuncular yapacakları çeşitli özel görevler ile ödül kazanma fırsatı yakalayabilecekler.

Bu tür etkinlikler ile oyuncu kitlesini neredeyse ikiye katlayan bu oyun, günümüz oyunları kalitesine göre oldukça iyi bir derecede diyebiliriz. Fakat etkinliğin bir dezavantajı ise süre sınırının bulunuyor olması. Yapılmış olan bu etkinlik 2 Aralık tarihi ile sınırlandırılıp, oyuncular 2 Aralık tarihine kadar hünerlerini sergileyebilecekler.

İşte Ödüller ve Daha Fazla Ayrıntı

Türkiye de her ne kadar henüz resmi olarak yayınlanmamış olsa da, çoğu kullanıcılar birkaç püf nokta ile bu işi çözmüş ve oyunun deneyimini kazanmış durumdalar. Pokemon Go tarihinde bir ilk olan bu etkinlik geçtiğimiz gün itibari ile başlatılmış ve oldukça rağbet görecek bir etkinliğe benziyor.

Oyun esnasında oyunculara çeşitli görevler verilecek ve oyuncular bu görevleri geçtiği takdirde onlara, saldırı artışı ve pokemon’ larını yükseltmek için maliyet düşürme gibi hediyeler verilecektir.

Görevlere Katılmak İçin Yapmanız Gerekenler

Eğer devamlı bir şekilde Pokemon Go oyuncusu iseniz görevlere katılmak ve hediye kazanmak için özel olarak yapmanız gereken bir şey bulunmuyor. Tüm oyun severlerin beğenisine sunulan bu etkinlikten siz de kolaylıkla faydalanabilir ve oynayabilirsiniz. Bunun yanı sıra eğer oyunu telefonunuza indirmek istiyor iseniz ve Android bir telefona sahipseniz öncelikle bir APK dosyası indirmeniz gerekmektedir.

Eğer ios kullanıcı iseniz, App Store’un tanımlamış olduğu ülke kısmını değiştirerek oyunu kolaylıkla indirebilirsiniz. Sizi uyarmamız gereken bir diger husus ise günde 2’den fazla görev alamıyorsunuz.


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz