PlayStation 5’in Özellikleri Ortaya Çıkmaya Başlıyor

0
466

Oyun severlerin merakla ve heyecanla beklediği Playstation 5 ile ilgili gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Sony markası tarafından yapılan etkinlikle Playstation 5’in tasarımı ve bazı özellikleri hakkında bilgi verilmişti. Birçok tasarımın ve cihaz özelliklerinin kullanıcılarla paylaşılmasına rağmen Playstation 5 ara yüzü oyun severlerle paylaşılmadı. Playstation 5’in sorumlularından biri olan Matt MacLaurin, konuyla ilgili sorular sorulara cevap verdi.

Yöneticinin yaptığı açıklamalara göre Sony yakın zamanda Playstation 5 ara yüzünü de kullanıcılarla paylaşacak. Geçen haftalarda düzenlenen etkinlikle tanıtımı yapılan Playstation 5 hakkında önemli gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Oyun dünyasının merakla beklediği oyun konsolunun ne tür özellikler içereceği merak edilirken Sony markasından yeni bir hamle geldi. Marka, gelecek günlerde Playstation 5 ara yüzünü ve bazı ayrıntıları oyun dünyası ile paylaşacak.

Playstation 5 Yöneticisinden Önemli Açıklamalar

LinkedIn isimli platformda Playstation 5 ile ilgili açıklamalarda bulunan Matt MacLaurin, oldukça önemli bilgileri kullanıcılarla paylaştı. Playstation 4’te bulunan bazı özelliklerinin tamamen yenilenerek Playstation 5’te kullanılacağını vurgulayan MacLaurin, yeni konsolun ara yüz özelliklerinin çok farklı olacağını belirtti.

Sony markasının Playstation 5 ara yüzü hakkında gerekli açıklamaları yapacağını açıklayan yönetici, ara yüzün ne zaman tanıtılacağı hakkında net bir tarih paylaşmadı. Sony markası uzun zamandır Playstation cihazlarında kullandığı ara yüzle oyun severlerin beğenisini kazanmayı başarmıştı. Kullanıcılar yeni konsolun da kullanışlı ve şık bir ara yüze sahip olmasını bekliyor.


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz