Playstation 5 Oyun Aksesuarları ile Gündeme Geldi

0
399

Playstation 5 oyunu üretim ve dağıtım aşamasından bu yana çok sevilmiş ve satış grafiği çok yükselmişti. Satış grafiklerini daha da yükseltmek için bu aksesuarların tanıtımı etkili olacaktır.

Uzun süreden beridir sony hazır halde tuttuğu ve dün yapılan etkinlikle playstation 5 oyun aksesuarlarını tanıttı. Merakla beklenen aksesuarların tasarım harikası olduğu gözlerden kaçmadı. Kullanım açısından da pratikleştirilen konsol oyun severlerin beklediği formatta hazırlanmıştır.

Hangi Aksesuarlar Var

Görsel olarak siyah ve beyaz renklerin bir biri ile uyumu göz kamaştırırken PS5’in aksesuarları için henüz fiyat belirlemedi

Konsol dışında PS5’in diğer aksesuarları

  • İki konsolu aynı anda şarj edebilecek ve konsol ile renk bakımdan uyumlu DualSense Şarj İstasyonu
  • Sıradan özellikler dışında sesli komutlar için mikrofon destekli Uzaktan kumanda (media remote)
  • PS5’te bulunacak olan ve 1080p lensli iki adet kamera sayesinde amatör kullanıcıları yönlendirmede etkili olacak ve ayrıca oyun oynarken çekim yapma olanağı sunan HD kamera
  • 3D özellikli kablosuz Kulaklık

Sony tanıtımını konsol olarak başlatsa da konsol ile birlikte şarj cihazı, uzaktan kumanda cihazı, kamera ve kulaklık aksesuarlarını da aynı zamanda tanıttı.

2020 yılının sonuna doğru satışa sunulması beklenen aksesuarların fiyatlandırılması da o süreçte belli olacak.

Playstation eski konsollarını rafa kaldırmanın zamanı yaklaştı. Konsol dışında diğer aparatlarda oyun zevkini ikiye katlayacak.


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz