Play Station 4 Desteği 2022’ye Kadar Sürecek

0
194

PlayStation CEO’su Jim Ryan ile GameIndustry.biz’in gerçekleştirdiği röportajda oldukça önemli konulara değinildi. Bu röportajda en dikkat çekici yönlerden biri ise Play Station 4’e verilen destekler konusu oldu. Muhtemelen bu sisteme şirketin 2022’ye kadar destek vermesi planlanıyor. CEO Jim Ryan Play Station 4 sistemi tabanının ilerleyen seneler için de en geniş topluluklarını oluşturmaya devam edeceğini belirtti.

Yeni oyun konsolu Play Station 5 oyun severler tarafından günümüzde büyük bir heyecanla bekleniyor. Japon teknoloji devi Sony firması bu ay içerisinde bu harika konsolu oyun severlerle buluşturmaya hazırlanıyor. CEO Jim Ryan konsol henüz çıkmamışken çeşitli açıklamalar ve röportajlarla çeşitli türden bilgileri insanlara aktarmaya çalışıyor.

Yeni konsol Play Station 5 için birbirinden güzel oyunlar üretilmeye hazırlanılırken aynı şekilde Play Station 4 için de yeni oyun üretimlerinin 2022’ye kadar süreceği belirtiliyor. Bu oyunlar arasında oldukça güzel seçenekleri yer alıyor.

Play Station 4 Desteği 2022’ye Kadar Sürecek
Play Station 4 Desteği 2022’ye Kadar Sürecek

2022’ye Kadar PS 5 Özel Oyunları PS 4 İçin Gelecek

Yeni konsol PS5 için Spider-Man: Miles Morales ve Demon’s Souls Remake gibi etkileyici nitelikte oyunlar oyun severlerle yakında zamanda buluşacak. PS 4 kullanıcıları da bundan en iyi şekilde fayda sağlayabilecekler.

Çünkü oyunların bu konsol için de geleceği belirtiliyor. CEO Jim Ryan bu önemli adımın gelecek için çok önemli bir yönü olduğunu ifade ediyor. Oldukça fazla sayıda Play Station 4 kullanıcısı olduğu için Ryan şirketin her yönüyle bir gözünün PS 4 üzerine olacağını belirtiyor.


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz