Peaky Blinders 6. Sezon Neden Yayınlanmadı, Yayın Tarihi Ne Zaman?

0
1583

Serinin altıncı sezonunun Netflix platformunda paylaşılması beklenen ve Cillian Murphy, Sam Neill ve Helen McCrory gibi önemli aktörlerin oynadığı dizi olan Peaky Bilinders 6. sezonunu milyonlarca kişi beklemektedir. Yönetmen Anthony Byrne, beşinci sezona efsanevi bir sonla son veren dizinin yeni sezonu hakkında bir açıklama yaptı. Dizinin senaryosu Steven Knight tarafından yönetildi ve altıncı sezon “Kara Gün” olarak ilan edildi.

Altıncı sezonda neler olacağının detayları hala zayıf, ancak Sam Claflin’in ana aktör Mufei, Helen McCrory, Paul Anderson, Sophie rolüne geri döneceği söyleniyor. · Round ve Finn Cole’un da geri dönmesi bekleniyor.

Peaky Blinders Konusu Nedir?

Bu seri, Birinci Dünya Savaşı sırasında ülkeye, Komünist Partiye ve devlete bahis yapan çetelere odaklanıyor. Dizinin ilerleyen bölümlerde İngiltere halkının savaştan sonra nasıl çöktüğü açıklanmaktadır. Çete, jilet giyen kör insanlar için ünlüdür. Çete üyeleri soygun ve at yarışlarından geçimini sağlar. Bu nedenle çete, bu büyük bir halk korkusuna neden olur. Çete bir soygun suçunu işler ve sonra, şehre gelen yeni müfettişlerle işler karışır. Sonuç olarak, çete tarafından alınan rüşvetler azalır ve işleri zorlaşır. Çetenin lideri her zamankinden daha acımasız davranmak zorundadır.

Peaky Blinders 6. Sezon Ne Zaman Yayınlanacak?

Peaky Blinders serisinin 6. sezon fragmanı henüz yayınlanmadı ve çıkış tarihi henüz belirlenmedi. Dizi yönetmeninin açıklamasında, çalışmanın altıncı sezona başladığı bildirildi.

Peaky Blinders Gerçekten Var mı?

Aslında, bu hikaye Steven Knight’ın babasının yaratıcısı tarafından anlatılan bir hikayeden ilham alınmıştır. Steven Knight: Yıllar önce, “babam bana kesinlikle yazmak istediğim bir hikaye anlattı; Peaky Blinders”. ifadelerini kullanmıştır. Shelby, serinin Peaky Blinders çetesinin bir üyesidir ve amcası Sheldon’ın kendini uyarlamasıdır. Tarih kitaplarına göre, 1890’larda Birmingham’da sadece Peaky Blinders adlı bir çete vardı, aynı ailenin çeteleri değildi. Bunlar çok küçük bir yerel çetedir. Bisiklet çalmak ve küçük dükkanları soymaktan başka, çok şeyleri yok. Bu durum zamanla büyük bir hâl alır ve çete siyasete atılacak kadar büyürler.


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz