OPPO’nun Yeni Kulaklığı Enco X Tanıtıldı

0
216

Dünyanın en çok tercih edilen akıllı telefon markalarından biri olan Oppo, yeni geliştirilen kulaklığı tanıttı. Çin markasının Dynaudio ile birlikte geliştirdiği yeni kulaklık Enco X, sağladığı özel ses deneyimleriyle dikkat çekiyor. Hi – Fi ses özelliği ile oldukça gelişmiş olan kulaklık, Çin’de satılmaya başlandı.

Ülkemizde’de çok sayıda teknoloji kullanıcısı tarafından tercih edilen Oppo’nun yeni kulaklığı birçok kişi tarafından merakla bekleniyor. Çin’de yapılan bir teknoloji etkinliğinden tanıtılan kablosuz kulaklığın birçok özelliği bulunuyor. Oppo Enco X, Dynaudio ile birlikte geliştirilen ve yeni nesil özellikleri bulunan bir cihaz olarak öne çıkıyor.

OPPO'nun Yeni Kulaklığı Enco X ac
OPPO’nun Yeni Kulaklığı Enco X Tanıtıldı

Oppo Enco X Kablosuz Kulaklığın Özellikleri

Kaliteli ses deneyimi sunulması için DBEE3.0 sisteminin kullanıldığı kulaklıkta gürültü azaltma özelliği de bulunuyor. Çift çekirdekli yonga ile oldukça başarılı bir gürültü azaltma özelliği eklenen telefonun dört tane özel modu bulunuyor. Airpords Pro model kablosuz kulaklığın benzeri tasarımıyla hazırlanan Oppo Enco X, 4,8 gram ağırlığıyla konforlu bir şekilde kullanılabiliyor. Bluetooth 5.2 desteğine sahip olan cihaz, 47 ms’e gecikme süresiyle dikkatleri üzerine çekiyor. Şarj özellikleriyle de oldukça başarılı olan kablosuz kulaklık, 25 saat boyunca kullanılabiliyor.

Oppo Enco X Ne Kadara Satılıyor?

Çin markasının kulaklığı tanıtmasından sonra en çok merak edilen sorulardan biri de cihazın ne kadara satıldığı olarak öne çıkıyor. 3 farklı renk alternatifiyle satışa sunulan ürünün Çin fiyatı 999 yuan olarak belirlendi. Türkiye’de yaklaşık olarak 1180 TL olan cihaza vergilerin eklenmesiyle birlikte daha yüksek bir fiyat olabileceği düşünülüyor.


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz