OnePlus 9 Ve 9 Pro Hakkındaki İlk Detaylar

0
170

Akıllı telefon üreticilerinden biri olan ve son zamanlarda oldukça seri üretimler gerçekleştiren OnePlus, bu senenin başlarında OnePlus 8, OnePlus 8T ve OnePlus Buda Z adında teknolojik ürünlerini sizlerin huzuruna sunmuştu. Çin’li şirket OnePlus yeni akıllı telefonlar için yaptıkları çalışmalarına hız kesmeden, durdurak bilmeden, durmadan devam ediyor.

OnePlus’ın önümüzde ki yıl piyasaya süreceği telefonları hakkında ilk bilgiler, ilk detaylar ortaya çıktı. Lemonade kod adıyla üretilmeye devam eden OnePlus 9 Ve 9 Pro, önümüzde ki yılın nisan ayında görücüye çıkacağı söyleniyor.

OnePlus 9 Ve 9 Pro
OnePlus 9 Ve 9 Pro

OnePlus 9 Ve 9 Pro Nisan Ayında Bekleyenleri İle Buluşabilir

OnePlus 9 ve 9 Pro’nun nisan ayında tanıtılacağı iddialarını ortaya atan, Twitter’in ünlü tahminci ve yorumcularından biri olan Max J. telefon hakkında özel ve teknik bilgileri vermese de tanıtım tarihi gibi bilgileri sizlere sunuyor.

OnePlus’un 2021 yılına ait olan ilk telefonları OnePlus 9 ve 9 Pro olacağı söyleniyor. Bu ozelvseri için Lemonade kod adını kullandığını dile getiren Max J. lansman tarihi hakkında da bazı tahminlerde bulunarak iddialar ortaya atıyor. 2021 in nisan ayında tanıtılacağını söyleyen Max J., yaptığı tahminlerde telefon tasarımına ait bir kaç tasvir ile telefonu resmen resmediyor. Telefonun düz mü yoksa kavisli bir ekrana mı sahip olacağı konusunda yorum yapamayacağını dile getiriyor.

Daha doğrusu, ekranın düz olacağını ne onaylayabileceğini ne de reddedebileceğini söylüyor. Burada şirketin geçmiş deneyimlerinden yola çıkarak, orijinal modeller için düz ve sade bir ekran, Pro modelleri için ise kavisli bir ekrana sahip olacağı tahminleri beliriyor. Düşük güç kullanımı ile ekstra hızlı performanslar sergileyebilecek özelliklerine odaklanacağını dile getiriyor.

OnePlus’ın 2021 yılının nisan ayında tanıtılacağı OnePlus 9 ve 9 Pro adlı telefonları hakkında bilinenler ve söylenenler şimdilik bu kadarla sınırlı. Telefonların nasıl bir görünüme sahip olacağını, teknik özelliklerinin neler olacağını maalesef bilmiyoruz. Fakat yayınlanma tarihi yaklaştıkça bu ürünler hakkında ki yorumlar ve söylentiler de giderek artıyor. Telefonlar hakkında ki detaylar ve özellikler önümüzde ki günlerde daha da netleşecektir. Yaşanacak olan gelişmeleri öğrenmek istiyorsanız bizi takip edin.


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz