OnePlus 7T Düşük Işıkta Selfie Çekebilecek

0
527

OnePlus, 7T ve 7T Pro modelleri için güncelleme yayınladı. Güncelleme şimdilik yalnızca, Hindistan’da yayınlandı. Güncellemeler, telefonların bazı özelliklerini geliştirirken, cihazlara yeni özellikler de eklendi. Yeni güncellemelerin ardından, cihazların düşük ışıkla, kaliteli selfie çekebilme yeteneği öne çıkan özellik oldu.

OnePlus Telefonlara Farklı Özellikler Ekledi

Akıllı telefon üreticileri, sektördeki büyük rekabette yerlerini kaybetmemek adına, sürekli olarak yeni güncellemeler yaparak, telefonlarını geliştiriyorlar. OnePlus benzer şekilde yaptığı güncellemelerle dikkat çekmeyi başardı. Bu güncellemelerle telefonların mevcut özellikleri geliştirildi aynı zamanda telefonlara yeni özellikler ekledi.

OnePlus, 7T ile 7T Pro modelleri için bir güncelleme yayınladı. Bu güncellemeler telefonların çok daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunmasını hedefliyor. Bununla birlikte, güncellemeler, şimdilik sadece Hindistan’da yayınlandı.

OnePlus, 7T için, 10.0.4 versiyonunu ve 7T Pro için de OxygenOS 10.0.3 güncellemelerini yayınladı.

Peki, Bu Güncellemeler Telefonların Hangi Özelliklerini Geliştirdi?

  • Telefonların düşük ışıkta selfie çekebilme yetenekleri geliştirildi
  • Çeviri hatalarının düzeltilmesi için kullanılan tüm iletişim yöntemleri geliştirildi
  • Telefonlara, Hindistan’da Bulut Galeri Servisi eklendi

Bunlara ek olarak telefonlarda genel olarak bazı hatalar ortadan kaldırıldı ve maksimum müşteri memnuniyeti amaçlandı. Zaten tüm güncellemelerin amacı da budur. Şimdilik bu güncellemeler sadece Hindistan’da yayınlanacak ve şirket Hindistan’ı unutmuyor.

Taleplere karşılık veren şirket, Hindistan’da telefonlara Bulut Galeri Servisi ekledi. Bunlara ek olarak, cep telefonuyla fotoğraf çekmeyen neredeyse yoktur.

Bu sebeple, OnePlus, müşterilerine yeni güncellemeleri ile düşük ışıkta selfie çekebilme özelliği getirdi. Kullanıcıların da en fazla bu özelliğe ilgi göstermeleri, şirketin doğru bir güncelleme yaptığına işaret ediyor.

OnePlus Kendi Tarzında Devam Ediyor

OnePlus, başka akıllı telefon üreticilerinin aksine, güncellemelerini önceden haber vermiyor. Böylelikle, kullanıcı, güncelleme telefonuna geldikten birkaç gün sonra haberdar olabiliyor. OnePlus’ın OvygenOS güncellemeleri, 7T Pro’ya 10 Ekim, 7T’ye ise, daha önce 26 Eylül’de gelmişti.

Şirket bunlar için de herhangi bir bilgilendirme yapma gereği görmemişti. OnePlus müşterileri, telefonlarındaki güncellemeleri kontrol ederek, cihaz performanslarını geliştirebiliyorlar. Bunun için, Ayarlar menüsünden, sistem ve sonrada sistem güncellemelerine ulaşarak kontrol edilebiliyor.


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz