Neden İphone X

0
3037

İphone kullanıcılarının heyecanla bekledikleri ipnone X modeli oldukça heyecan verici görünmekte şimdiye kadar ipnonenin geliştirdiği diğer modellerden de önemli farkları bulunmaktadır. Bu farklar arasında ilk göze çarpan özelliği ise telefonun ön ve arkasının cam olması. Yani telefon tam olarak camdan yapılmış sadece çevresinde bir çelik şerit bulunmakta ve bu da telefonun dayanıklılığını arttırmaktadır. Bu camların da kırılmaz dayanıklı cam olduğu iphone tarafından iddia edilmekte kullanıcılar bu konuda tecrübeyi kendileri yapacaklardır. Telefonun tamamen cam olması ise alt tarafta menüler arasında geçiş yapılmasını sağlayan tuşun olmaması ile de bir değişiklik getirmektedir. Bu nedenle geçiş yapmak isteyen kişiler aşağıdan yukarı ekranı kaydırarak bu isteklerini yapabilmektedirler.

Göz Alıcı Görünüm

İphone X için söylenebilecek sözlerin başında bu gelmektedir. Daha sonra ise neden iphone X sorusuna cevap olarak da 5,8 inc olan büyük ekranı gelmektedir. Böylece bu telefonda oyunları oynamak kadar dizi ve filmleri izlemek de daha keyifli olacaktır. Diğer iphonelerde parmak okutmak ile açılan bir kilit bulunmaktaydı. Bunun özelliği ise yüz okuma sistemi olması yani telefonun tuş kilidini açmak için yüzünüzü kullanmanız gerekmekte ve bu da oldukça büyük bir yenilik doğrusu. Animoji ve emojiler artık sadece gençlerin değil tim insanların kullandıkları ögeler olmuş bir durumda ve iphone X ile bunlar artık hareketli hale gelmekte. Böylece kendinizi bu animoji ve emojiler ile çeşitli şekillerde görebilecek ve bunu da arkadaşlarınız ile paylaşabileceksiniz.

Özel Renkleri Olan Telefon

Kullanıcılarının çok hoşuna gideceğine inandığımız renkleri mevcut bu modelin gümüş ve uzay renkleri bulunmakta. Pil ömrünün de uzun olduğu görülen iphone X artı 2 saat sunmakta kullanıcılarına. Artık telefonunuzu kablosuz olarak şarj edebileceksiniz çünkü iphone X bu özelliği ile de dikkat çekmekte.


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz