Moto G6 çıkış tarihi, fiyat, haberler ve sızıntılar

0
512

Yeni Moto G6 çok yakında bizimle birlikte olmalı, tarihin en başarılı Motorola telefon serisinin yeni neslinde.

Moto G5 Plus’ın (ve Moto G5 ) yerini alacak olmasına rağmen, Moto G6 Plus ile ilgili söylentiler duyuyor olsak da, önceki üç G serisi jenerasyonun hepsinin de “Artı” modeline sahip olması mantıklı olacaktır.

Hatta 2016 yılında Moto G4 Play’da üçüncü bir varyantımız var ve bu süper ucuz versiyon hem G5 hem de G5S için atlandıktan sonra Moto G6 Play şeklinde dönen söylentiler var.

Güncelleme: Motorola, 19 Nisan’da bir etkinlik için davetiye göndermeye başladı, bu yüzden Moto G6 serisinin ne zaman duyurulacağı bekleniyor.

Bu telefonların kod isimleri, Evan Blass’a göre , Blaine (Moto G6), Ashey (Moto G6 Play) ve Teller (Moto G6 Plus), üç telefonun izleri de Tayland’da ortaya çıktı .

Henüz doğrulanmış bir Moto G6 yayın tarihi almıyoruz, ancak söylentiler ve sızıntılar artıyor – Motorola ve ana şirket Lenovo’nun ipuçları gibi – bu yüzden çok uzakta olmamalı.

Dedikodu edilen Moto G6 ve potansiyel varyantlarıyla ilgili tüm bilgileri aşağıda sizin için bir araya getirdik.

Kovalamak için kesmek

Bu ne? Moto’dan bir sonraki uygun fiyatlı, orta menzilli cep telefonu
Ne zaman çıktı? 19 nisan görünüyor
Neye mal olacak? Çok fazla değil

Moto G6 çıkış tarihi

Motorola, o tarihte Brezilya’daki bir etkinliğe davetiye göndermeye başladığında, muhtemelen 196’da Moto G6’yı (ve belki de Moto G6 Plus ve Moto G6 Play) göreceğimiz görülüyor .

Moto G6’nın adı geçmedi, ancak Motorola’nın şu anda bir etkinlik düzenleyeceğini düşünmek zordur ve davetiyedeki yeşil, yakın zamanda Moto G6 Plus’ın ana ekranındaki renkle aynı görünmektedir. sızdırılmış görüntü.

Bunun başarısız olması, G6 menzili için Mayıs ayı ortasına doğru yeni bir sızıntıya işaret ediyor. Görünüşe göre 10 Mayıs’taki standart Moto G6.

Moto G6 fiyatı

Oldu bildirilen Moto G6 240 $ (yaklaşık £ 170, Rs 15,500) ‘a satışa olacağını ve Moto G6 Plus (£ 230 civarında, Rs 21,000) 330 $ mal olacak.

Bu, G serisinin önceki versiyonlarından daha ucuz olurdu, bu yüzden son Moto G6 fiyatının bu kadar düşük olmasından şaşıracaktık. Parmaklarınızı ve ayak parmaklarınızı tutmaya değer olsa da geçti.

Moto G6 tasarımı ve ekranı

Moto X’i hatırlıyor musun ? Moto G6 serisi, eski Moto X’i size hatırlatacak özellikleri entegre etmek için tasarım açısından G5 serisinden farklı olacak.

Üç yeni Moto G6 cep telefonunun 18: 9 ekrana sahip olması bekleniyor. Bu arada, daha uzun ekranlı ekran faktörü için mobil pazardaki popüler trend devam ediyor.

Sızıntı, Moto G6’nın 5,7 inç FHD + ekrana sahipken, giriş seviyesi Moto G6 Play’in 5,7 inç 720p ekrana (ve 4,000mAh pil) sahip olacağını gösteriyor. Android Başlıkları , G6 Play’in 18: 9 en boy oranına sahip olacağını ve her iki telefonun da su geçirmez olacağını belirtiyor.

Bu arada, Moto G6 Plus, 5.93 inç FHD + ekran ile gelebilir. Bu özelliklerden beri yankılandı .

En son olarak, Çin standartları ajansının web sitesinde , Moto G6 gibi görünen şeylerin önünü ve arkasını net bir şekilde gösteren birkaç resim çıktı .

Sızan görüntüler , Moto G6 Plus’ı 18: 9 en-boy oranlı bir ekrana ve altında bir parmak izi tarayıcısına göstererek büyük ekran direğe daha fazla yakıt eklediğini iddia ediyor.

Ayrıca , telefonun Trendy Techz’e yüklendiğini gösteren bir dizi görüntüdensonra Moto G6 Play’e de bir göz attı.

Hafif bulanık görüntülerden G6 Play, arka parmak izi tarayıcısına ve sadece tek bir kameraya sahip olabilir.

Bu görüntüler aynı zamanda G6 yerinin arkasındaki tek bir kamera ve parmak izi tarayıcısına işaret ediyor – ön ekran ve çerçeveler içeriyor.

Moto G6 ve G6 Plus, beyaz, gümüş, altın, lacivert ve mavi tonları gösteren Android Başlıkları üzerinde sızan bir görüntü ile farklı renklere ulaşabilir .

Son zamanlarda Moto G6’nın son tasarımını, Killer Özellikleri adlı bir site tarafından toplanan bazı sızıntılar sayesinde görmüş olabilirdik . Öne bakan bir parmak izi sensörüne ve arkada çift lensli kamera modülüne sahip kaygan görünümlü bir cihaz gösterir.

Moto G6 performansı ve batarya

Söylentiye göre Moto G6, 3GB veya 4GB RAM ile bir Snapdragon 450 yonga seti üzerinde çalışıyor . Depolama kapasitesi 32GB veya 64GB olabilir ve 3,000mAh pil olabilir. Moto G6 Play, daha büyük bir 4,000mAh pil ile birlikte 1.4GHz dört çekirdekli Snapdragon 427 yongası ile alt uç olmak için söylentilere kapıldı.

Ancak, Moto G6 Plus’ın 3GB / 4GB / 6GB RAM ile kullanılabilen bir Snapdragon 630 SoC üzerinde çalıştığı söyleniyor. Ancak yine de, depolama ya 32GB ya da 64GB olabilir. Bu özellikler bir kereden fazla söylentilere kapıldı .

Tayvan’ın sertifikasyon sitesi NCC’de bir sızıntı, akıllı telefonun 4G LTE bantlarını, 900 MHz ve 1800MHz 2G bantlarını ve WCDMA’yı destekleyeceğini gösterdi. Buna ek olarak, NCC listesi ayrıca telefonun NFC desteği ile geleceğini de gösterir.

Her üç telefonları yer alacak Android Nuga beri bazı altüst edebilir kutunun içindedir Android Oreo sürümü ile piyasada zaten Android P köşede.

Moto G6 Plus’ın Twitter’daki leaker @HeyAndri’nin aşağıdaki tweet’i yayınladıktan sonra, daha net bir bakış açısına sahip olduk .

Özellikler önceki söylentilerle güzel bir uyum sergiliyor, ancak 32GB depolama alanı ve 6GB / 64GB varyantı olan 4 GB’lık bir RAM’iniz varsa, bölgenizde yalnızca bir tanesini tutabileceğinizi unutmayın.

Moto G6 kamera ve parmak izi sensörü

Hem Moto G6 hem de Moto G6 Plus, muhtemelen 12MP ve 5MP’lik çift lensli birincil kameralara sahip olacak. Ön taraftaki kamera, bir 16MP olacak.

Telefonlar, telefonunuza giriş yapma zorluğunu azaltmak için bir parmak izi sensörüyle de eşleştirilecektir.

Bu arada Moto G6 Play, arkasında sadece bir kamera bulunacak şekilde ayarlanmış görünüyor ve bu da Motorola logosuna gömülü bir parmak izi tarayıcısıyla birleştirilecek. Android Başlıkları , G6 Play’in arka kamerasının 13MP olacağını ve ön tarafında 5 MP olacak.


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz