Moto G Fast Tanıtım Videosu Meydana Çıktı

0
260

Motorola’nın yeni ürünü olacak bir telefon tasarımına ait tanıtım videosu sızdı. Moto G Fast adı verilecek bu telefonun, sızan tanıtım videosunda, neredeyse telefonun tüm özellikleri gösteriliyor. Ancak telefonun çıkış tarihi ve fiyatı ise şu an için bilinmiyor.

Bir dönemlerde cep telefonu sektörüne damga vuran ancak şu an için o popülaritesinin uzağında bulunan Motorola, yeni telefon modelleri üzerinde çalışmaya devam ediyor, Sızan son video ise şirketin Moto G serisine yeni bir cihazın ekleneceğini gösteriyor.

Youtube’a Yüklenen Video

Youtube üzerinde ortaya çıkan bir tanıtım videosu Moto G Fast olarak adlandırılacak telefona dair bazı teknik özellikler ile tasarım ögelerini ortaya koyuyor. Moto G8’e oldukça benzer bir görünüme sahip olacak Moto G Fast, kalın çerçeveleri ile dikkat çekiyor. Telefonun ön kamerası yanında arka üçlü kamera kurulumu ile Motorola logosunu içeren parmak izi okuyucu kısımda net olarak görülüyor.

Teknik Özellikler

Sızan tanıtım videosunda, Moto G Fast’in işlemci olarak Qualcomm Snapdragon 665 kullanacağı görülüyor. Bu telefonun 3 GB ya da 4 GB RAM seçenekleri sunacağı, tek şarjla iki gün kullanılabileceği iddialar arasında yer alıyor. Bataryanın 10 watt hızlı şarj desteği ile 4.000 mAh kapasiteye sahip olması bekleniyor. Telefon, çözünürlükleri şu an belli olmayan ana kamera,makro kamera ve ultra geniş açılı kamera ile birlikte geliyor.


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz