Microsoft’un Dijital Pazarlama Merkezi Daha Fazla İşletmeye Açılıyor

0
321

Ekim ayında Dijital Pazarlama Merkezi’ni duyurduktan sonra Microsoft, kampanyalarını yönetmelerine yardımcı olmak için platformu daha fazla KOBİ’ye açıyor.

Microsoft’un Dijital Pazarlama Merkezi bir beta aşamasına geçiyor ve şimdi daha fazla KOBİ’nin denemeye katılabilmesi için başvuruları kabul ediyor. Başlangıçta geçen sonbaharda açıklanan Dijital Pazarlama Merkezi, küçük ve orta ölçekli işletmelerin Microsoft, Google, Facebook ve Instagram ve Twitter’da organik sosyal medya ve ücretli arama ve sosyal kampanyaları yönetmesine yardımcı olmak için tasarlanmış bir platformdur .

Platform, Microsoft’un deneysel proje laboratuvarı Microsoft Garage’dan geliyor ve AI kullanarak kampanya kurulumunu ve yönetimini basitleştiriyor. Tüm reklam verenlerin yapması gereken hedeflerini, yer hedeflemesini ve bütçelerini belirlemek ve kampanyalarını yürütmektir. Ayrıca kendi reklamlarını oluşturmayı, otomatik reklam kopyasını kullanmayı veya otomatik olarak oluşturulan önerileri düzenlemeyi de seçebilirler.

Ayrıca, bütçeler bir kampanyada kullanılan tüm kanallar ve platformlarda otomatik olarak optimize edilir.

Ama hepsi bu değil. Dijital Pazarlama Merkezi , kullanıcıların Facebook, Instagram ve Twitter gibi platformlarda yayın oluşturabileceği, programlayabileceği ve yayınlayabildiği organik sosyal yönetim için de kullanılabilir. Sosyal kontrol panelinden, kullanıcılar kullanmak için en fazla 10 profil girebilir ve Sosyal “Gelen Kutusu” ndan mesajlar gibi yanıt verebilir ve Facebook, Instagram ve Twitter’daki kişilere mesaj gönderebilirler.

KOBİ’ler ayrıca tüm kanallardaki gösterimler, etkileşimler ve kitle büyümesi dahil olmak üzere Raporlar bölümünden veri alabilir.

Microsoft’un Dijital Pazarlama Merkezi’ni kullanmak ücretsizdir (şu anda) ve şu anda ABD’deki işletmelere açık olan beta sürümüne olan ilginizi göstermek için bu formu doldurmanız gerekecektir.


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz