Mavi iPhone 7 Nasıl Görünecek?

0
775

iPhone 7 ile yeni renk seçeneğinin ekleneceği söyleniyor. Peki, mavi renkteki iPhone 7 nasıl görünecek? Gerçeğe en yakın olarak hazırlanan mavi renkte iPhone 7 konsept görselleri haberimizde.

iphone-7-yle-calismiyorlar

iPhone 6s ve MacBook ile eklediği Roze Altın ile renk yelpazesini genişleten Apple, henüz hatrı sayılır çoklukta topluluğun merakla beklediği simsiyah bir model üretmemekte ısrarlı görünüyor. Geçtiğimiz hafta gelen mavi renkte iPhone 7 sızıntısı da beklentilerin bir başka bahara kalmasına neden olmuştu. iPhone 7 ve iPhone 7 Plus modellerinde mavi renk seçeneğine yer vermesi beklenen Apple’ın, mavi rengini nasıl bir tonda sunacağı merak ediliyor.

Apple ürünlerine hazırladığı konsept çalışmaları ile teknoloji dünyasının yakından bildiği Martin Hajek, MacBook konseptlerinden sonra şimdi de iPhone 7 ve iPhone 7 Pro konseptleri ile karşımıza çıktı. Sızıntılar doğrultusunda hazırlanan mavi renkteki iPhone 7 konsept görselleri iştah kabartmayı başarıyor.

iPhone 7 konseptlerinde dikkat çeken nokta 3.5mm kulaklık girişinin olmaması ve kamera çıkıntısının hala belirgin olması. Ancak bunların konsept olduğunu ve Apple’ın bambaşka bir tasarım ile karşımıza çıkabileceğini belirtelim.

iphone-7-plus-la-version-256-go-se-precise

63-1


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz