Marvel’s Iron Fist 3. Sezon Neden Yayınlanmadı, Yayın Tarihi Ne Zaman?

0
299

2017 yılında beyazperdeye giren ve izleyiciler tarafından oldukça beğenilen dizilerden birisi haline gelen Iron First dizisi 3. sezonunun devam edip etmeyeceği konusunda birçok soru işaretine sebebiyet vermiştir. Diziyi izleyen ve oldukça beğenen izleyici kitlesi dizinin devam etmesi gerektiği düşüncesindeler.

Dizinin Konusu Nedir? 

Dizinin konusu kısaca zengin bir aileye mensup olan Danny Rand’in aile uçağı ile geçirdiği kaza sonucunda düşmüş olduğu adada aldığı eğitim ve bunun sonucunda da ailesinin bulunduğu şehir olan New York’a dönüşüdür. Dizinin konusu ile ilgili temel başlıkları olan;

  • Gizem,
  • Aksiyon,

Dramın harmanlanarak sunulduğu dizide başrol oyuncumuzun süreç içinde yaşadıklarının anlatıldığı dizi sektöre giriş yaptığı andan itibaren çokça etkileşim aldı ve izlendi.

Uzmanların Yorumları

Dizi hakkında olumlu ve olumsuz birçok yorum görmek mümkündür. Ancak olumsuz yorumların ağırlıklı olarak dizinin 3. sezonunun gecikmesi ile ilgili olduğu rahatlıkla söylenebilir. Çünkü dizinin devam edip etmeyeceği tam bir muamma konusu olmuştur. Bu nedenle de diziyi severek takip eden insanlar bu konuda olumsuz bazı eleştirilerde bulunuyorlar.

Yeni Sezonun Yayın Tarihi

Dizinin yeni sezonu hakkında birçok fikir ayrılığı olduğu için net bir şey söylenemese de yakın bir zamanda yeni sezonu ile izleyici karşısına geçeceği düşünülüyor. Bununla beraber dizinin devam edip etmeyeceği ile ilgili ve yeni sezon yayın tarihi ile ilgili uzman kişilerin ve eleştirmenlerin yorumları mevcuttur. Dizi hakkında fikir sahibi olmak için bu yorumları okuyabilirsiniz.


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz