Lucifer 6. Sezon Neden Yayınlanmadı, Yayın Tarihi Ne Zaman?

0
709

Yayınlandığı zamandan beri ekranların en çok tartışmaya neden olan yapımlarından Lucifer için hemen hemen her sezon öncesinde yeni sezonun olmayacağına dair haberlerin yapılması yayınlayan kanalların açıklama yapmasını zorunlu hale getiriyor. Yine 5. sezonun ardından da sezonun son olacağı yönünde tahminlerde bulunanlar Netflix üzerinden yapılan açıklama ile devam edeceğini öğrenmiş oldu. The Sandman isimli çizgi romandan uyarlama olan yapım 2016 yılından beri sevenlerinin karşısında bulunuyor.

İlk Önce Veda Haberi

Dizi geniş izleyici kitlelerine ulaşmayı başarsa da 3.sezonun ardından yaşanan reyting düşüşü diğer sezonların ne olacağı konusunda izleyenlerin endişeye kapılmasına neden oldu. Ağırlıklı olarak ABD dışında takipçisi olan dizinin yapım haklarını alan firma 5.sezonun son olacağını duyurarak diziye devam kararı aldı. Ardından yapılan yeni duyuru sayesinde 6. sezonun da yayına alınmasına devam edileceği yönünde son açıklama yapıldı.

Yayın Tarihi

Dizinin yayına devam edeceğine ilişkin olarak ortaya atılan tahminler kısa süre sonra gerçek oldu. Kanaldan yapılan duyuru ile birlikte çekimlerine başlanacağı duyurulan yapımın ne zaman başlayacağı yönünde henüz resmi açıklama yapılmadı. Çekimlerin ve yayın tarihlerinin diğer dizilerde de olduğu gibi pandemiden dolayı ertelenmesi veya geç başlaması kaçınılmaz gibi olsa da çekimlerin yakın tarihte başlayacağı yönünde haberler geliyor. Bu konuda sevenleri ise resmi bir açıklama bekliyor.


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz