Lucifer 5. Sezon Neden Yayınlanmadı, Yayın Tarihi Ne Zaman?

0
1608

2016 yılından bu yana yayın hayatını sürdüren Lucifer disizi, 4. sezon finali ile herkesi merakta bırakmayı başarmıştı. İzleyiciler yeni sezonu sabırsızlıkla beklerken, hem Netflix hem de yapımcı şirket dizi ile ilgili bir açıklama yaptı.

Peki, Lucifer 5. sezon ne zaman yayınlanacak, yayın tarihi ne zaman? Lucifer’ın 5. sezonu ile ilgili bütün soruları sizin için cevapladık.

Lucifer 5. Sezon Neden Yayınlanmadı?

Geçtiğimiz Şubat ayında Netflix kendi internet sitesinden bir açıklama yayınlamış ve dizinin 5. sezonunun çok yakında yayında olacağını söylemişti. Yapılan bu açıklamada 5. sezonun 10 bölümden oluşacağı da söylenmişti. Ama daha sonra bölüm sayısını 16’ya çıkarmıştı.

Fakat bu açıklamanın üzerinden iki ay geçmesine rağmen dizinin yeni sezonu yayınlanmamıştı. Bu durumda izleyicilerin kafasında birçok soruna işareti yaratmıştı.

Bu konuyu araştırdık ve dizinin çekimlerinin Eylül ayında başladığını öğrendik. Ancak bütün dünyayı etkisi altına alan koronavirüs nedeniyle çekimlerin tamamlanamadığını ve yayın takviminin değiştiğini öğrendik.

Lucifer Yeni Yayın Tarihi Ne Zaman?

Dizinin yapımcı şirketi Warnew Bros, Lucifer ile ilgili bir açıklama yayınladı. Şirket yaptığı açıklamada, virüs salgını nedeniyle “bir sonraki duyuruya kadar” dizinin çekimlerini durdurma kararı aldığını açıkladı.

Netflix daha önce de Grace And Frankie ve Russian Doll dizilerini aynı gerekçeyle ertelediğini açıklamıştı.

Lucifer 5. Sezon İle Bitecek Mi?

Netflix, geçen yıl yaptığı açıklamada 5. sezon ile dizinin final yapacağını söylemişti. Ancak dizinin başrolü Tom Ellis ile sözleşmenin uzatıldığı bilgisi heyecan yaratmıştı. Bu konuda henüz resmi bir açıklama yapılmış değil. Ancak yapılan bu sözleşmeler izleyiciyi beklentiye sokmaya yetti.

Hem yeni yayın tarihi, hem de final yapıp yapmayacağını Haziran ayında cevap bulacağı ön görülmekte.


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz