Lost 7. Sezon Neden Yayınlanmadı, Yayın Tarihi Ne Zaman?

0
799

Dizi sektörüne damga vuran ve üzerinden yıllar geçse dahi hala konuşulan birçok dizi vardır. Bu dizilerin ekseriyeti izleyicide izler bırakmış ve bitişi ile de izleyicilerini üzen diziler olmuştur. Lost dizi de gerek konusu nedeniyle gerekse de macera yüklü teması nedeniyle insanların ilgisini çok kısa süre içinde çekmeyi başarmıştır.

Dizinin İçeriği Ve Devamı

Dizi şu ana kadar 6 sezon olarak yayınlanmış ve sadece bu bölümleri ile dahi izleyicilerin gönüllerinde taht kurmayı başarmıştır. İnsanların 7. sezonunu merakla beklediği dizinin devam edip etmeyeceği ise merak konusudur. Sitede bu konuda yapılmış olan bütün yorumları görebilir ve dizinin devam edip etmeyeceği konusunda az da olsa bilgi sahibi olabilirsiniz.

Sitedeki Diğer İçerikler

Sitede sadece Lost dizi değil aynı zamanda insanların uzun yıllar izlemeye alıştığı ve sonlanması ile büyük bir hüzün yaşadığı diziler de mevcuttur. Bunun yanında sitede;

  • Kaliteli bir izleyici kitlesinin yorumları,
  • Lost dizisine benzeyen ve aynı içerikteki birçok dizi,

Dizilerin İMDB puanları ve izlenme sayılarına da rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Dizi Devam Edecek Mi?

Lost dizisinin devam edip etmeyeceği hakkında şu ana kadar çok fazla yorum yapıldı. Ancak önemli olan izleyici kitlesinin yorumlarından ziyade uzman kişilerin yorumlarıdır. Bu da sitede halihazırda mevcut olan hizmetlerden birisidir. Siz de siteye giriş yaparak tüm bu konular hakkında detaylı bilgiler edinebilirsiniz.


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz