LG’den Saç Dökülmesi Sorunuyla Mücadele Eden Başlık

0
165

Saç dökülmesi engel olunamayan nedenlerden dolayı hem kadın hem de erkeklerin en büyük sorunlardan birisi olarak sayılıyor. LG de bu sorunun önlenmesi adına bir başlık geliştirdiği haberini takip edenleri ile paylaştı. Farklı sektörlere de hizmet vermeyi amaçlayan LG için oldukça büyük bir yatırım ağının söz konusu olacağı yönünde yorumlar ortaya çıktı.

MediHeir Teknolojisi

Adını MediHeir olarak duyuran firma başlığın özelliklerini ve çalışma teknolojisini de paylaştı. LLLT adı verilen bir teknoloji sayesinde 1546 lazeri ve 104 led ışığı olan başlık saçlarınızı tararken eş zamanlı olacak şekilde kök hücrelerini uyarıyor. Saçların uzamasını sağlayan kök hücrelerin uyarılmasına dayanan sistem kelleşmenin yavaşlatılmasını amaçlıyor.

Kullanım Modları

Cihazın tasarımında farklı durumlarda kullanılmak amacıyla modlar bulunuyor. İlk aşama total care adıyla anılıyor. Bütün kafatasını hedef alarak çalışmasını isteyenler bu düğmeyi aktif hale getiriyor. Front care başın önündeki kısma ve top care de üst kısma odaklanarak istenen sonucun alınması adına yoğun çalışmalar yapıyor. Cihazın kafatasınızı inceleyerek size uygun olan modu seçmesi de özelliklerinden bir tanesidir.

LG'den Saç Dökülmesi Sorunuyla Mücadele Eden Başlık
LG’den Saç Dökülmesi Sorunuyla Mücadele Eden Başlık

Etkinlik Planı

LG kanalından alınan haberlere göre tanıtımının yapılması için yakın zamanda bir etkinlik gerçekleştirilmesi planlanıyor. 100 kişi ile deneme ve tanıtımların yapılacağı cihaz için tarihin gelecek ay içinde olması da bekleniyor. Tanıtımda cihazın fiyatının da belli olacağı ön görülüyor.


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz