Legacies 5. Sezon Neden Yayınlanmadı, Yayın Tarihi Ne Zaman?

0
2722

Birçoğumuzun severek takip ettiği The Originals dizisinin devamı olan veya devamı gibi görülebilecek Legacies dizisinin 5. sezonu ne zaman yayınlanacak? Bu sorunun cevabı bilinmemekle birlikte hala aklımızda soru işaretleri bırakmakta.

Legacies Dizisinin Konusu Nedir?

Doğaüstü yaratıkların yer aldığı bir okulda Hayley ve Klaus Mikealson’un kızı Hope da başlamıştır. Hem okula başlamanın hem de fazladan güçlere sahip olan Hope için olaylar diğerlerinden farklı şekilde seyredecektir. Dizide ise Hope’un bu okulda yaşadığı olaylar ve Alaric’in kızları olan Jo ve Lizz etrafında ve içlerinde gelişen kötü dürtüler hakkındadır.

Legacies 5. Sezon Ne Zaman Yayınlanacak?

Çoğu kişinin severek izlediği bu dizinin diğer sezonu ne zaman çıkacak hala birçok kişinin aklını kurcalamakta. Peki Legacies dizisinin yeni sezonu ne zaman? Bu sorunun cevabını henüz kimse bilmiyor bunun nedeni ise dizinin hala 4. sezon çekimlerinin devam ediyor olması ve daha 4. sezonun tamamlanmamasıdır. 4. sezon çekimleri devam eden dizinin diğer sezonu pek çok kişi tarafından merakla bekleniyor.

Legacies Hangi Platformlardan Takip Edilebilir? 

Birçok kişinin severek izlediği bu dizi hangi platform veya kanallardan izlenebilir sorusunun cevabı şöyle olabilir;

  • Netflix
  • CW adlı tv kanalı

 İnternet üzerinde bulunan yabancı dizi platformlarından izlenebilir. Bununla birlikte dizinin Netflix adlı platforma ne zaman geleceği henüz bilinmiyor.


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz