La Casa De Papel 6. Sezon Neden Yayınlanmadı, Yayın Tarihi Ne Zaman?

0
135

Yayınladığı tarihten itibaren farklı kurgusu ve oyunculukları ile büyük beğeni toplayan İspanyol dizisini takip edenler tarafından 6. Sezonu merakla beklenmektedir. Bir Netflix dizisi olan La Casa De Papel ’in 5. Sezonun ilk kısmın 3 Eylül’de 2. Kısmı ise 3 Aralık’ta izleyicilerle buluşmuştu.

Konusu Nedir? 

Amaçları İspanyol merkez bankasını ele geçirerek izi sürülemez paralar basmak ve orada bulunan altınları ele geçirmek olan silahlı bir gurubun macerasını anlatıyor. Grubun başında bütün planları yapan profesör adlı biri bulunuyor.

Grubun lideri olan profesör ele geçireceği banka için arkadaşı ile birlikte grubu için daha önce suç geçmişi yetenekli olan kişiler toplamaktadır. Kuralları olan bu suç çetesinin en baş kuralı, birbirleriyle ilgiyi kişisel sorular sormamak ve isimleri yerine ülkelerin başkentleri ile birbirlerine hitap etmeleridir.

Tabi koyulan kurallar sırayla delinir. Mükemmel işleyen planda aksamalar meydana gelir. 5. Sezon da Profesör ve ekibi bankanın içine tıkılıp kalırlar. Her şeyin bir bedeli olduğuna odaklanan dizi macera, aksiyon ve dram sevenler için büyük ilgi görmektedir.

6. Sezon Yayınlanacak Mı?

Dizinin yapımcıları ve Netflix yaptığı açıklamada 3 Aralık 2021 de yayınlanan 5. Sezonun ikinci kısmında ki bölümleri ile dizinin final yaptığı duyuruldu. İlk sezonu 2017 tarihinde yayınlanan dizi kısa sürede ulaştığı hayran kitlesi ve sevenlerini dizinin final yapması haberi üzmüş oldu. Fakat duyurulan başka bir habere göre de dizide Berlin karakteri için ayrı bir dizi çekilmesi düşünüldüğü ifade edildi.


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz