La Casa De Papel 5. Sezon Neden Yayınlanmadı, Yayın Tarihi Ne Zaman?

3
2487

La Casa De Papel 4. sezonu 3 Nisan’da Netflix üzerinden yayına girdi. Ve yayına girdiği an da dünyada ve ülkemizde en çok konuşlan konulardan biri oldu. Eleştirenlerde oldu, beğenenlerde. Ama diziden geriye ortak bir soru kaldı; La Casa De Papel 5. sezon yayın tarihi ne zaman?

İşte dizinin akıbeti işe ilgili hem yapımcılardan hem de Netflix’ten gelen açıklamalar.

La Casa De Papel 5. Sezon Çekilecek Mi?

8 bölüm halinde yayınlanan 4. sezonun ardından, 5. sezonun çekilip çekilmeyeceği merak konusu oldu. Konuya ilişkin ilk açıklamayı Alex Pina yaptı. Aynı zamanda dizinin yaratıcısı olan Alex Pina bu sorunun kendisine çok fazla sorulduğunu ancak bu soruya şu an bir cevap vermenin zor olduğunu söyledi.

Konuyla ilgili bir açıklama da Netflix içerik editöründen geldi. Editör yaptığı açıklamada, dizinin son sezonunun sonuçlarına bakılarak buna karar verileceğini söyledi. Bu kararın da 6 ayı bulabileceğini söyledi.

Her ne kadar iki açıklamada net cevap vermekten kaçınsa da, hikayeyi bir sonuca bağlamadan bitirmeyeceklerini hepimiz biliyoruz.

La Casa De Papel 5. Sezon Yayın Tarihi

Açıklandığı gibi, dizinin sonuçları beğenilip yeni sezon onayı alınsa bile, çekimlerin yakın bir zamanda başlamasının mümkün olmadığı tahmin ediliyor.

Özelikle dünyayı etkisi altına alan koronavirüs düşünüldüğünde, 5. sezon için en iyimser tahmin: 2021 yılının sonu ya da 2022 yılının başları diyebiliriz.

5. Sezonda Neler Olacak?

Her popüler dizinin sezon finalinde olduğu gibi, La Casa De Papel 5. sezon için de internette milyon tane teori yazılıp çizilmeye başlandı bile. Ancak Game Of Thrones’ta olduğu gibi bu teorilere çok bel bağlamamak gerektiğini de biliyoruz.

Şu an dizinin en büyük soru işareti, profesör ve Sierra’nın karşılaşmasının nasıl gelişeceği. Profesör, Sierra’yı ekibe katılmaya mı çalışacak? Yoksa Sierra profesörü tutuklayarak imajını mı kurtaracak? Neler yaşanacağını görmek için biraz daha sabretmemiz gerekecek.


3 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz