La Casa De Papel 5. Sezon Ne Zaman Çıkacak?

0
511

Dünyadaveülkemizdeçoksevilenbirdiziolmuştur. Bu dizinin 4. Sezonu 3 Nisan’da yayınlanmıştı. Çok sevilen bu dizinin 5. Sezonu birçok insan tarafından merak konusu olmuştur. 4. Sezonunda diziyi 8 bölüm olarak yayınladılar. Peki, La Casa De Papel 5. Sezonu neden yayınlanmadı ve yayın tarihi ne zaman? Konuları artık çok sorulur oldu.

La Casa De Papel Konusu Nedir?

Bu dizinin konusu profesör olarak adlandırılan bir kişi tarihlerin en büyük soygununu planlamaktadır. Bunun için kendisine soygun konusunda uzman olan insanları toplamıştır. Bu 8 kişilik ekip 5 ay süren bir eğitim almıştır. Bu eğitimlerde soygun sırasında herhangi bir hata yapılmaması adına en ince ayrıntılara kadar inilip, kusursuz bir soygun planı oluşturulmuştur. Bunun sonucunda bütün planlar hazır bir şekilde uygulamaya geçilecektir. Bu 8 soyguncu ekibi yanlarına çeşitli rehineler alarak kendilerini İspanya Kraliyet Darphanesine kilitlerler ve olaylar bu şekilde gelişir. Hesaba katamadıkları birçok şeyle karşılaşırlar. Dizinin bu konusu ile birlikte dizinin sevenleri her geçen gün kat kat artmaktadır. İspanya sınırlarını çoktan aşmıştır. Bütün dünya tarafından çok sevilen bir dizi olmuştur.

​​​​​​La Casa De Papel 5. Sezon Yayınlanacak Mı?

Çoksevilendizinin 4. Sezonununardından 5. Sezon soruları çok sık gelmeye başladı. Dizinin yapımcısı Alex Pina bu konu hakkında 2021 yılının yarılarında yayınlanabileceğini söylemişti. Tam ne zaman olduğu bilinmemekle birlikte birçok dizi seveni bu soruya yanıt arıyor.

La Casa De Papel 5. Sezon Yayın Tarihi

Henüz kesin bir yayın tarihi olmasa da 2021 yeni yılda yayınlanacağına dair konular dönmektedir. Bu dizinin yayın tarihi olarak da 2022 tarihi bile düşünülmektedir.


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz