Tinder’da Nasıl Başarılı Olunur

News Forumlar Sosyal Medya Tinder Tinder’da Nasıl Başarılı Olunur

 • Bu konu boş.
1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Yazar
  Yazılar
 • #11996
  Yunus Emre
  Moderatör

  Tinder gibi uygulamaların buluşmayı sizin için çok kolay hale getireceğini düşünürdünüz, ancak çok yanıldınız. Profilinizi orada oluşturmanızdan bu yana haftalar geçti ve uygulamadan aldığınız yanıt en iyi ihtimalle ılık oldu. Peki yanlış yaptığınız şey nedir? Biyografiniz çok kısa mı yoksa çok fazla cilt gösterdiğiniz için mi?

  Tinder’da Nasıl Başarılı Olunur

  Çoğu kişi, Tinder’da başarılı olma konusunda bir hile olmadığına inanıyor, ancak yanlış. Tinder’da daha fazla insanın ilgisini çekmek için yapabileceğiniz bazı şeyler ve kaçınabileceğiniz bazı şeyler var.

  1. Biyografiniz çok önemlidir

  Asla, asla biyografini atla. Tinder’deki kız tipinin, seks yapmak istedikleri bir çocuk hakkında 2 satır kadar okumadığını düşünürdün, değil mi? Yanlış. Kadınların ezici bir çoğunluğu biyografisinde hiçbir şey olmayan erkekleri atlar. Neden? Çünkü kendileri hakkında 5 satır yazmaktan rahatsız olan erkekler, tam olarak ne kadar iyi olabilirler? Tembellik dikkat eksikliği gösterir.

  2. Numaranızı çok hızlı vermeyin

  Anında “bağlandığınız” Tinder’da tanıştığınız sıcak bir adama numaranızı vermeyin. Çok hızlı ilerlerseniz, işler de hızlı bir şekilde patlar. İstediğiniz kadar sohbet edin. Numaranızı bir erkeğe vermeye karar vermeden önce en az 1 hafta sohbet edin. Bu şekilde onlarla tanışmak istediğinizden emin olabilirsiniz ve gerçek dünyada onlarla anında “bağlantı kurma” cazibesinden uzak durursunuz. Ve ayrıca bir hafta boyunca sohbet ettikten sonra onlarla ilgilenmiyorsanız, kendinizi eşleştirin. Adamdan numaranızı terk etmesini istemekten çok daha kolay, değil mi? Tinder’da nasıl başarılı olunacağını bilmek istiyorsanız, bunu aklınızda bulundurun.

  3. Daha fazla resim eşittir daha fazla eşleşme

  Sadece inkar etmek yok. Bir resim bin kelimeye bedeldir ve Tinder’da daha doğru olamaz. Ve doğrudan film rulonuzdan fotoğraf yükleme kolaylığınız olduğundan, ne bekliyorsunuz? 100 fotoğraf çekin ve size iyi ışık gösteren en iyi fotoğrafları yükleyin!

  4. Profilinizi Instagram’ınızla bağlayın

  Tinder’daki 500 karakter sınırını zorlamadan kendiniz hakkında daha fazla şey söylemek ister misiniz? Öyleyse IG hesabınızla bağlantı kurun. Oradaki fotoğraflarınız, kişiliğinizin türü, doğanız, beğenileriniz ve hoşlanmamanız vb. Hakkında insanlara daha fazla şey anlatacak benzersiz hikayeler anlatacak. Ayrıca, Tinder’daki fotoğrafları manuel olarak güncelleme konusunda endişelenmenize gerek yok – IG hesaplarınız Tinder ile senkronize edilir ve IG’ye yüklenen fotoğraflar anında Tinder’da görüntülenir.

  5. Fotoğraflarınızda parlak renkler var

  Sarı, mavi, kırmızı ve yeşil gibi parlak renkler insan ruhuna hitap eder ve sizi gerçekte olduğundan daha eğlenceli bir insan yapar. Tinder kullanıcılarının çoğunun profil resimlerinde nötr renklere sahip olduklarından bahsetmiyoruz, bu da daha parlak renklere sahip kişilerin anında öne çıkacağı anlamına geliyor. Bu şekilde, gerçekten çok fazla iş yapmadan Tinder’da nasıl başarılı olabileceğiniz üzerinde çalışabilirsiniz!

  6. Küçük konuşma ilerlemek için bir yoldur

  Bak, buzu kırmak zor, bu yüzden küçük konuşma gitmek için bariz yol. Ve bazen, konuşacak şeyleriniz bitiyor ama hala konuşmakla ilgileniyorsunuz, o zaman ne yapmalısınız? Onlara zaman zaman komik GIF’ler gönderin. Konuşmayı ileri götürmek zorunda değilsin, ancak diğer tarafla iletişim halinde olmakla ilgilendiğinizi gösterir.

  Tam tersi aynı prensiptir. Birisi size her seferinde komik bir resim gönderirse (her saat değil, bu sinir bozucu olacaktır) o fotoğrafın yanındaki yeşil kalbi tıklamanız yeterlidir. Ve işte bu – onu gördüğünüzü bilecek!

  7. Niyetlerini belli etme

  Sadece seks yapmak istiyorsanız, o zaman bile biyografinize eklemekten veya Tinder’a yarı çıplak bir fotoğraf göndererek bunu açıkça belirtmekten kaçının. Çoğu insan için, kendileri seks arıyor olsalar bile, anında kapanır. Ve çekeceğiniz tek kişi Tinder flört namlusunun altındaki insanlar. Bu, her iki cinsiyetten insanlar için de geçerlidir.

  8. Pazar akşamları hızlıca kaydırın

  Tinder’da nasıl başarılı olunur? Pazar akşamları aktif olun. Herkes Pazar günleri kapalı. Ve geç saatlerde uyuduktan ve tembel bir öğleden sonra, çoğu insan akşam Tinder profillerine gitmeyi tercih ediyor. Bu yüzden profiller üzerinde hızlıca kaydırmak istiyorsanız, Pazar akşamları yapın. Karşı tarafı çevrimiçi bulma olasılığınız en yüksek olan zamandır ve onlarla anında konuşabilirsiniz.

  9. Süper Beğeniler İYİ

  Aslında, Tinder bir anket yaptı ve bir Super Like’a sahip olan kişilerin bir eşleşme bulma olasılığının 3 kat daha fazla olduğunu buldu. Bu sohbetler, sadece hızlıca kaydıranlara kıyasla daha uzun bir süre devam etti. Bu yüzden Süper gibi birine tereddüt etmeyin.

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.

HİKAYELER