En iyi Instagram ipuçlarınız neler?

News Forumlar Sosyal Medya Instagram En iyi Instagram ipuçlarınız neler?

5 yazı görüntüleniyor - 1 ile 5 arası (toplam 5)
 • Yazar
  Yazılar
 • #12800
  Lions
  Katılımcı

  Son zamanlarda Instagram ile denemeler yapıyorum ve orada takipçilerimi oluşturmaya çalışıyorum ve web sitelerime daha fazla trafik çekiyorum. Burada bazı iyi Instagram ipuçlarını aradım ancak bu konu hakkında çok iyi bilgi göremiyorum (henüz). Instagram’da şu ana kadar yaptığım şey: Her gün başkalarının Instagram profiline gitmek ve günlük 5 ila 10 resmini beğenmek. Şimdiye kadar, takipçilerimi oluşturmama yardımcı oldu ama çok yavaş.:)

  #12801
  Yunus Emre
  Moderatör

  Instagram’da daha fazla takipçi edinmek için hesabınızı takip etmeye motive eden ilgi çekici içerik paylaşmanız gerekir.

  #12802
  Sena Bilgin
  Katılımcı

  Instagram’dan trafik almanın en iyi yolu, takipçilerinizin görmek istediği ilgi çekici içeriği sağlamaktır ve ayrıca takipçilerinize vermek istediğiniz içeriği mesajla veya küçük videolar ile de yapabilirsiniz.

  #12803
  Şeyma Bilgin
  Katılımcı

  Instagram, kaliteli trafik çekmek için en iyi sosyal ağlardan biridir. Ancak burada insanların ilgisini çekmek için çok eğlenceli veya değerli içeriğe ihtiyacınız var. Sadece insanlara değer vermeye odaklanın, sonuç olarak insanlar size milyonlarca trafikle değer katacaktır. Instagram ağını test etmekle çok ilgileniyorum.

  #12804
  Hilal Azak
  Anahtar yönetici

  Instagram takipçilerinizi büyütmek için otomasyon araçlarını kullanın . El ile yapmak, çok uzun sürer.
  Günlük yüksek kaliteli görüntüler yayınlayın ve en fazla 10 hashtag kullanın. En büyük rakiplerinizin hangi hashtag’leri kullandığını kontrol edin. Markanızdan sonra hashtag’lerinizden birini adlandırın.
  Her gönderi için çekici bir açıklama ekleyin.
  Birisi yorum yaparsa, yanıtlayın ve etkileşime geçin (otomatik bir mesaj değilse)

5 yazı görüntüleniyor - 1 ile 5 arası (toplam 5)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.

HİKAYELER