Daha “geleneksel olmayan” mankenler olmalı mı? Neden ya da neden olmasın?

News Forumlar Moda ve Stil Daha “geleneksel olmayan” mankenler olmalı mı? Neden ya da neden olmasın?

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Yazar
  Yazılar
 • #10242
  Hilal Azak
  Anahtar yönetici

  Özellikle yüksek moda var. Bunu henüz anlamıyorsunuz çünkü makyajda iyi görünen özelliklere sahip insanları seçiyorlar, ancak gerçek hayatta değil, daha nadir olarak daha yaygın ticari işlerde ortaya çıkıyorlar. Örnek için küçük, geniş set gözleri gerçek hayatta bir kusur olarak kabul edilir moda modellerinde değerli bir şeyin klasik bir örneğidir. Daphne Groeneveld, küçük, geniş setli, aşağı dönük gözleri ve eşek arısı tarafından defalarca sokulmuş gibi görünen (hepsi geleneksel anlamda büyük kusurlar olarak kabul edilir) görünen şekilsiz dudaklara sahip olmasının klasik bir örneğidir. ) ama yüzünü makyaj için harika bir tuval yaptı:

  Tüm farkı yarattı:

  Fakat daha önce de söylediğim gibi daha birçok ana modelde benzer bir görünüm var; Miranda Kerr ve Candice Swanepoel, daha genel anlamda büyük başarılara sahip, küçük, geniş gözlü gözleri olan modeller olarak düşünmeye hazırlar.

  Sonuç olarak, birisinin arkalarında insanlara güzel olduklarını söyleyen yeterince tanıtım makinesi varsa ve yeterli ilgi alanlarına erişebiliyorsa , o zaman – pop-kültür söz konusu olduğunda – onlar güzeldir. İronik olarak gelenekseliyi görünüm, kariyerinizi bir manken olarak geride tutmaya daha yatkın olur. Bu, altı rakamın üzerinde bankacılık yapamayacağınız anlamına gelmez (modaya bağlı olmayan geleneksel olarak çekici insanları gerektiren çok sayıda ticari modelleme çalışması vardır), ancak bu tür bir türden bir tür bir insan arasında sık sık önemli bir fark vardır. Sizi, Miss World’ü kazandıracak (geleneksel olarak, erkeklere daha fazla hitap etmek için tasarlanan medyalarda kullanılan çekici model ve pin-up’lardan hiçbir şey söylememek için) ve A-list modası olan insanların türünden hiçbir şey söylemez.

  Ayrıca birçok tasarımcının kendi tercihleri ​​var. Bazıları sıradışı ve çarpıcı görünen insanlar gibi. Şimdiye kadarki en efsanevi tasarımcılardan biri olan Crystobal Ballenciaga, örneğin hafifçe desteklenmiş modellerden hoşlanıyordu. Sektördeki Kelley Mittendorf, Devon Aoki, Tanya Dziahileva ve Xiao Wen Ju gibi gerçek bir sıkıntınız yok.

  Geleneksel olarak güzel olmaktan ziyade eşsiz, çarpıcı bir görünüme sahip olmak temelinde daha fazla işe alınanlar, yine de doğru makyaj ve çerçeveleme ile çoğunu pek tanıyamazsınız.

  androjenik modeller, yaklaşık beş yıl boyunca yüksek moda olarak popüler olmuştur. Saskia de Brauw iyi bir çağdaş örnek:

  Bu görünüm o kadar sevilir ki, bazen erkeklerin kıyafetlerini modelleyen kadınları bile görürsünüz. Bazı erkekler bile kadınların kıyafetlerini veya makyajını modelleme konusunda başarılı olmuşlardır (RuPaul Andre Charles’ın MAC ile sözleşmesi klasik bir örnek olacaktır) ve o zaman Jess Hart’ın boşluklu dişleri gibi belli bir kusur için bilinen insanlara sahipsiniz:

  Veya Freja Ericsen gibi daha “sıradan görünüşlü” insanlar:

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.

HİKAYELER