Kocaeli Dilovası LPG Dönüşüm Sistemleri

0
680

Anık Otogaz olarak, aracınızın otogaz sisteminin tüm dönüşüm-bakım-onarım-tadilat, kaçak testi ve arıza giderim işlemlerini sorunsuz halletmekte ve muayene öncesi aracınızı hazırlamak için yüksek kalite standartları çerçevesinde uzman personellerle sizlere Kocaeli ve Dilovası bölgesinde hizmet sunmaktayız. En iyi hizmet için 7/24 telefon yardım desteği vermekteyiz. %100 müşteri memnuniyeti bizim için değerlidir.

Bakım Hizmetleri

Aracınızın otogaz sisteminin A’dan Z’ye bütün bakımlarını yapabiliriz. Aracınızın markası ve modeli farketmeksizin otogaz sistemininizin sorunsuz ve stabil bir hale getirmekteyiz.

Arıza Tespit ve Onarımı

Aracınızdaki otogaz sisteminde sorun yaşıyorsanız doğru adrestesiniz! Anık Otogaz, aracanızın markası ve modeli ne olursa olsun arızayı tespit ederek aracınızı size en faydalı hale getirmek için onarım hizmeti sunmaktadır.

Dönüşüm Hizmetleri

Benzin ile çalışan aracınızın fazla yakıt tüketiminden şikayetçi iseniz Anık Otogaz sizlere kaliteli ve güvenilir LPG dönüşüm hizmeti sunmaktadır. Anık otogaz kalitesi ve güvencesiyle aracınızı, otogaza uyumlu hale getirdikten sonra teslim alabilirsiziniz. Atiker, Lovato, Brc, Landirenzo, Akl, Zavolli, Mimgas markalarının LPG kitleri ile aracınıza en uygun kitin montajını yapmaktayız.

7/24 Telefon Desteği

Anık Otogaz olarak prensiblerimiz dahilinde müşterimiz olun veya olmayın sizlere teknik destek vermek bizim en önemli vazifemiz. Bize 0(538) 249 00 18 telefon hattından ulaşabilirsiniz. Adresimiz : Orhangazi Mah. İstiklal Cad. Hira Nur Camii ve Mehmet Zeki İlk Öğretim Okul’u karşısındadır.

Neden LPG?

LPG, tüpgaz adıyla bilinir. Sıvıştırılmış petrol gazıdır ve yanıcıdır. Ham petrolün rafinelerde damıtılmasıyla veya petrol yataklarının üzerinde bulunan doğal gazın ayrıştırılmasıyla elde edilen renksiz ve kokusuz yanıcı bir gazdır. Isıtma, aydınlatma ve motorlu araçlar için kullanılan bir enerji kaynağıdır.

İlk olarak ABD’de San Diago Gas-Electric Company tarafından benzine alternatif bir yakıt olarak kullanılmaya başlamıştır. 1975 yılında Rusya da LPG ile çalışan ilk araç piyasaya çıkarılmıştır. Rusya, 1975 yılında LPG ile çalışan ilk araç piyasaya çıkarmıştır.

Günümüzde, Türkiye’de artan benzin fiyatlarıyla LPG taktırımı artış göstermektedir. LPG kullanımı, tüketicilerin yakıt bütçeleri için ekonomik dost olmuştur. LPG kullanımı ile tüketici, aynı araç performansını uygun maliyetle elde edebilir. LPG, araçların yıpranmasını önler. Ayrıca, havaya salınan zararlı gazları azaltır.

LPG taktırılırken ilk olarak var olan enjeksiyon sisteminin yanına LPG sistemi yapılır.

Benzin pompası devre dışı bırakılarak aracın LPG ile çalışması sağlanmaktadır. Sistemin montajın tamamlandıktan sonra sistemin doğru çalışıp çalışmadığı kontrol edilir. Sağlıklı bir LPG montajı için kontrollerin birkaç sefer yapılması önemlidir. Sistem sorunsuz şekilde çalışıyorsa araç teslimi gerçekleştirilir.


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz