Kış Modları İle Call of Duty: Modern Warfare Daha Zevkli Olacak

0
291

Dünyada en çok oynanan bilgisayar oyunlarının başında yer alan, Call of Duty: Modern Warfare kullanıcılarına sürekli yeni heyecanlar sunuyor. Oyun dünya listelerinde satış rekorları kırarken, kullanıcılarına da değişik oyun tecrübeleri ile daha zevkli oyun oynama imkanları tanıyor. 2020 yılına yaklaşırken, şirketin oyun geliştiricileri yeni geliştirdikler modları anında kullanıcıları ile buluşturuyor. Yeni geliştirilen modlar, özellikle kış aylarında olunduğu için daha çok ilgi çekiyor. Ayrıca mobile kullanıcılar için, 29 Aralık 2019 tarihine kadar kullanabilecekleri ve kış ortamını yaşatan winter raid teması da bulunuyor.

Kar Topu Savaşlarına (Snowfights) Hazırlanın

Oyun geliştiricilerinin, kullanıcılarına sunduğu yeni modlardan birincisi Snowfights olarak adlandırılmış. Kar topu savaşları anlamına gelen bu mod, oyunculara çok değişik bir savaş zevki yaşatacağa benziyor.

Yeni geliştirilen bu mod, kullanıcılara herkesin çok iyi bildiği kar topu savaşları ile mücadele imkanı veriyor. Bu mod ile silah olarak sadece kartopu kullanılabiliyor, böylece herkesin silahları eşit oluyor ve rakipler ancak etkili ve isabetli kar topu vuruşları ile yenilebiliyor. Oyuncuların istedikleri taktikleri uygulayabilirler ama sadece kartopu kullanabilirler. Çok eğlenceli geçeceği tahmin edilen kar topu savaşları, 31 Aralık 2019 tarihine kadar oynanabilecek.

Drop Zone Modu ile Güçlüler Ayakta Kalacak

31 Aralık 2019 tarihine kadar oynanabilecek ikinci mod ise Drop Zone olarak adlandırılıyor. Bu mod, Snowfights moduna oranla çok daha yüksek gerilime sahip ve daha çok şiddet içeriyor. Drop zone modunda oynamak isteyen oyuncular, mücadeleyi kazanmak için, bakım paketi gelinceye kadar bölgelerini terk etmeyerek, savunmak zorundalar.


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz