Khloé Kardashian’ın En Havalı Analık Sokak Stili

0
1343

Khloé Kardashian , ilk çocuğunu erkek arkadaşı Tristan Thompson’la ilk yılını bekliyor ve bunu hepimizin bildiği ve sevdiğimiz sokak stili yıldızı olmasını engellemesine izin vermedi.

Kardashian hamileliğini henüz kamuya açıklamamasına rağmen, eğer bu resimler herhangi bir gösterge ise, moda oyunu sadece ilerledikçe daha iyi ve daha iyi olacak.

En sevdiğimiz Khloé Kardashian analık görünümlerinden bazılarını gözden geçirin ve klasik olarak güzel bir annelik inspolası alın.

1. SIYAH İÇ ÇAMAŞIRI

Khloé’nin seksi siyah iç çamaşırlarıyla pozlamasını hamile kalmak durdurmuyor.

2. BIR VÜCUT TAKIMINDA

Khloé’nin iyi bir gömleği sevdiği ve hamile olduğu için değişmediği bir sır değil. Annelik ürününü tanıtmak için Good American’dan denenmiş ve gerçek beyaz bir parça.

3. BIR DANTEL MINI ELBISE VE DUSTER COAT

Bebek elbisesiyle kucaklayan bir mini elbise. Bebek şerefine açık pembe dizi seçti.

4. ANNELIK JEANS

Annelik zor olabilir ama Good American’ın Good Mama serisi sayesinde, Khloé mükemmel bir çift buldu, burada gösterdiği ($ 159; goodamerican.com )

5. BÜYÜK BOY BIR SWEATSHIRT

Çok rahat ve benzersiz bir görünüme sahip olabilir.

6. SIYAH KÜRK CEKET

Şüphe duyduğunuzda, siyah giyiniz. Khloé baştan aşağı siyah beyaz bir palto ve siyah patik.

7. BIR RENK ÇANTA ILE DÜZ SIYAH ÇIZMELER

Khloé Kardashian gibi tarafsız bir sevgiliyseniz, gardırobunuza renk katmanın bir yolu, kendinizinkine benzer renkli bir çanta almaktır . Görünümü tamamlamak için cilalanmış bir çift botla eşleştirin .

8. BIR KADIFE ELBISE IÇINDE

Rahat kalmak için ne giyeceğine dair bir fikriniz yok mu? Sorun değil. Rahat ve klasik bir şekilde karıştırmak için, şık bir kadife bornoz giyin.

9. SIKI TAYT VE SIVRI BOTLAR

10. KIZ GIBI BIR ELBISEDE

Hamile olmak, kısa veya tek omuzlu fırfırlı elbiselerden vazgeçmek zorunda olduğunuz anlamına gelmez. Eğer bir şey varsa, onları giymenin bir sebebi daha var.

11. KUŞAKLI GÖMLEK

Aşk pantolonu mu? Sorun değil. (Benzer uzun bir gömlek giymek burada Khloe yaptığı gibi çarpmak bir bebek yukarıda kuşaklı oluyor) sokak stili ile analık tarzı karıştırmak için harika bir yoldur.


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz