18.3 C
New York kenti
Salı, Eylül 27, 2022

Yazar ve Editör topluluğumuza katıl!

SÜRELİ YAZAR

Dijital dünyanın marka mecrası mottosuna sahip Viakep’de “SÜRELİ YAZAR” olarak yer almak için Viakep’de ayda minimum 1 içerik (makale, yazı dizisi, haber, görüş vs.) yayınlatmış olmak gerekmektedir. Süreli Yazar olarak Viakep’de yer alan yazarlar, 10 içerikten sonra Viakep Türkiye Etkinlik sahnesinde konuşmacı olma hakkına sahiptir.

JR. YAZAR

Türkiye’nin en popüler mecrası Viakep’de “Jr. Yazar” olarak yer almak için önlisans, lisans veya yüksek lisans düzeyinde üniversite öğrencisi olmak gerekmektedir. Bu statüdeki kişiler “Jr. Yazar” olarak yazarlık başvurusu yapabilmektedir. Jr. Yazar olan kişiler Viakep’in editörleri tarafından belirlenen konu başlıkları çerçevesinde içerik üretmektedirler.

KONUK YAZAR

Akademik ve/veya sektörel olarak belli bir kariyere sahip, uzmanlık alan(lar)ına yönelik yetkinliği kanıtlanmış, hem bilgi hem de tecrübe anlamında belli bir alt yapıya sahip kişiler “Konuk Yazar” statüsünde yer almaktadır. Üst düzey yöneticiler, departman yöneticileri, Doç./Prof. statüsünde akademisyenler bu kategoride yer almaktadır.

KEŞFEDİN
KEŞFEDİN

İnanılmaz modüler teknoloji

Viakep, bütünleşik pazarlamaya dair tüm olguların akademisyenler ve sektör profesyonelleri tarafından değerlendirildiği, dijitalin dinamiklerine uygun bir yayın politikasına sahip ve fayda odaklı yeni nesil bir mecradır. Viakep’de akademik ve sektörel makalelerin yanı sıra sektörün duayen isimleriyle gerçekleştirilen röportajlar, profesyoneller için kitap tavsiyeleri ve iş dünyasına yönelik haber, duyuru ve gelişmeler de yer alıyor.

Sen de viakep.com yazarları arasına katıl!

İlgilendiğin ve uzmanı olduğun içeriği üret.

İlgi alanlarını sen belirle, tutkunu olduğun konularda, kendi seçtiğin formatta içerik üret. Hem sen mutlu ol, hem de müşteriler uzmanlığından yararlansın.

SEO eğitimleriyle kendini geliştir.

Harika içerik üretmek senin işin, sana yardım etmekse viakep.com ailesinin işi! Verdiğimiz eğitimlerle SEO dostu içerik üretmekte ustalaş.

Esnek çalış, iş yükünü sen belirle.

Mevcut işler arasından istediğini istediğin zaman sen seç. Teslim tarihleri dahilinde işini dilediğin zaman, dilediğin yerden yapmak sana kalmış.

Büyük markalar için kaliteli içerik üret.

Madem işini iyi yapıyorsun, neden en iyiler için çalışmayasın? Ürettiğin içerikler büyük markaların dijital pazarlama kampanyalarında kullanılsın, sana da gururlanmak kalsın.

Emeğinin karşılığını düzenli bir gelirle al.

Arı gibi çalışmanın bir ödülü olmalı! viakep.com ailesi olarak, yazarların işlerinin karşılıklarını en iyi şekilde alması gerektiğine inanıyoruz.

Puanın yükseldikçe yaptığın işle gurur duy.

Viakep.com’da emeğini, disiplinini ve işinin kalitesini ödüllendirmek istiyoruz. Seni hem biz, hem de müşterilerimiz puanlıyoruz ki sana verdiğimiz kıymeti gör.

Süreç

Şartları incele

başvuru yap

kendini tanıt

deneyimini göster

ekibimize katıl

VİAKEP.COM YAZAR BAŞVURU TALEBİ

  Blogta ne kadar sıklıkla yazı yazabilirsiniz? *

  Yazı Örneğiniz (Word dosyası olarak gönderilmelidir)

  Dünya çapında 800.000'den fazla kullanıcı güveniyor

  Viakep, bütünleşik pazarlamaya dair tüm olguların akademisyenler ve sektör profesyonelleri tarafından değerlendirildiği, dijitalin dinamiklerine uygun bir yayın politikasına sahip ve fayda odaklı yeni nesil bir mecradır.

  Yazarlığa kabul edilme süreci nasıl işliyor?

  Yazarlığa başvuru için öncelikle viakep.com’a kayıt olman gerekiyor. Sonrasında ise karşına yazar adaylığı için cevaplaman gereken bir form çıkacak. Bu form ile seni yakından tanımayı ve yeteneklerini anlamayı amaçlıyoruz. Bu formda sorulara verdiğin yanıtları ve ürettiğin örnek içerikleri; belirli kriterler doğrultusunda kapsamlı bir şekilde değerlendiriyor ve seni ekibimize dahil etme ya da etmeme kararı alıyoruz. Bu süreçte yaptığımız değerlendirmeyle başlangıç yazar skorunu da belirliyoruz.

  Yazarlığa kabul için aradığınız kriterler neler?

  Yazarlarımızı öncelikle orijinal içerikle üreten, elinden gelenin en iyisini yapmaktan gurur duyarak her seferinde kaliteli işler ortaya çıkartmayı hedefleyen adaylar arasından seçiyoruz. Yazarlarımızın daha önceden içerik üretmek konusunda deneyimli olması ve önceden profesyonel olarak içerik üretmiş olması da önemli kriterlerimiz arasında.

  Hiç deneyimim yok, yine de yazarlık yapabilir miyim?

  viakep.com’da en iyi yazar ve editörlerle çalışıyoruz. Her ne kadar yazarlarımıza eğitimlerle kendini geliştirme fırsatı tanısak da, viakep.com aracılığıyla üretilen içeriklerin kalite standartlarını sağlamak için işinin uzmanı yazarları ailemize katmayı tercih ediyoruz.

  Yazarlık başvurularını değerlendirmeniz yaklaşık ne kadar sürüyor?

  Yazarlık başvurularını değerlendirme aşaması, oldukça önem verdiğimiz ve detaylı incelemelerde bulunduğumuz bir süreç. Bu sebepten dolayı başvurunuzdan yazarlığa kabul edilme aşamasına kadar yaklaşık olarak 1 haftalık bir zaman aralığına ihtiyaç duyuyoruz.

  client-image
  client-image
  client-image
  client-image
  client-image
  client-image
  client-image