Kardashian Ailesine Yeni Üye Katılıyor

0
401

Dünyadaki ünlü aileler arasında yer alan Kardashian ailesine yeni üye katılıyor. Aileye yeni üyenin ailenin fertlerinden olan Khloe Kardashian aracılığıyla katılması bekleniyor. Çünkü edinilen bilgilere göre 35 yaşındaki ünlü güzel anne olma planları yapıyor.

Annelik planıyla gündeme düşen Khloe Kardashian çocuğunun babasının ise eski sevgilisi olmasını planlıyor. Ünlü güzelin eski sevgilisinden hali hazırda True isimli bir kızı bulunuyor. Bu sayede Kardashian eski sevgilisi Tristan Thompson’dan iki çocuk sahibi olmuş olacağı görülüyor.

Khloe Kardashian’ın anne olacağı haberi katıldığı tv programında yaptığı açıklama nedeniyle biliniyor. Yumurtalarını dondurduğunu açıklayan ünlü güzelin dondurulmuş yumurtalarından 5 tanesinin kuvvetli olduğu bilgisine sahip olduğunu da ifade ediyor. Bu sayede yumurtalardan yararlanarak anne olacağını belirtiyor. Kardashian’ın bebeğinin babası için eski sevgilisini tercih etmesinin altında ise Tristan Thompson’un donörlük konusunu desteklediği belirtiliyor.


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz