İPhone’un Yeni Telefonunu Selefinden Daha Küçük Kapasiteli

0
338

Apple yeni telefon çıkardığı zamanlarda, telefonları kapasitesini belirtmeden önce, pil ömürlerini belirtmeyi tercih ediyor. Çin’in Sertifikasyon kurumlarından olan TENAA, İPhone 12 Prp Max’in kapasitesini de açıkladı. İPhone 11 Pro Max’den daha uzun pil ömrüne sahip olduğu da açıklamayla ortaya çıktı. İPhone 11’den daha daha küçük bir pil kapasitesine sahip olduğu piyasaya sürüldükten sonra öğrenildi. Bu azalmaya rağmen, şirket pil performanslarının paralel olduğunu da ortaya attı. Fakat bu durum İPhone kullanıcılarının kafasında soru işareti oluşmasının önüne geçemedi. Ayrıca her iki cihazında 20 saat video, 80 saat de müzik oynatabildiği de iddialar arasında yer alıyor. Bu şekilde piyasaya sunulan telefon, teknoloji takibinde olanlarında dilinden düşecek gibi durmuyor.

İPhone
İPhone

Satışa Çıkmak İçin Gün Sayıyor

Bir diğer dikkat edilen nokta ise, her iki telefonun da aynı süre kullanılabileceği iddiası. İPhone 11 İPhone 12’den daha önce piyasaya sürüldü ve tartışmalar giderek artmaya devam ediyor. Yeni nesil İPhone’un öne çıkan noktalarından birisi de enerji verimliliğin daha yüksek olmasıdır. Bu şekilde haberleri çıkmaya devam ederken, İPhone 12 Pro Max’in satışı halen Türkiye’ye sunulmamıştır. Ön siparişinin ne zaman yapılacağı da en merak edilen konular arasında yer alıyor. İPhone 12 Pro Max de tıpkı ailelerin diğer üyeleri gibi biraz pahalı olacağa benziyor. Telefona sahip olmak isteyen kişilerin, bunu göze alması bekleniyor.

Daha Keyifli Bir Kullanım

İPhone 12 Türkiye’de ön satışa çıkarılmadan önce pek çok haber ortaya atılmaya devam ediyor. Özellikle oyun severler, İPhone 12 pro Max ile daha güzel bir deneyime sahip olabilecek. Artırılmış gerçeklik özelliği sayesinde oynanan oyunlardan daha güzel keyif alınabilmektedir. Bunun yanı sıra İPhone 12 Pro Max ile uygulamalar daha sorunsuz çalıştırılabiliyor.

Bu da telefonda aranan özellikler arasında olacağı için, ilgisinin büyük olması bekleniyor. Selefinden daha düşük kapasiteye sahip bu model de aynı süreyle kullanım garantisi sunuyor. Özellikle İPhone kullanıcıları bu konuyu yakın merceğine alacağa benziyor. 6 GB Ram’i sayesinde, daha güzel bir kullanım imkanı sunan telefon, satışa çıkarılmak için günleri sayıyor. İyileştirilmiş özellikleri de göz önünde bulundurduğu zaman, büyük bir ilgiye maruz kalacağı bekleniyor.


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz