iPhone 12 Tanıtıldı!

0
423

Son yıllarda çok fazla kullanıcısı olan Apple yeni telefonunu görücüye çıkardı. iPhone 12 Pro ve Pro Max’ın tanıtımı büyük ilgi gördü. Hem tasarım hem de kullanış özellikleri ile birçok telefonu geride bırakacak gibi gözüküyor.

5G Destekli

En son 4.G Hizmetinin çok fazla ses getirmesi ile birlikte herkes 5 G’nin ne zaman aktif olacağını merak ediyordu. iPhone 12 Pro ile bu merakımız giderilmiş oldu. Hem iPhone markası hem de 5 G teknolojisi ikisi bir arada olunca kullanıcıların da merakı ikiye katlanmış oldu. Teknolojik gelişmelere ayak uyduran telefon bu konuda kullanıcılarını da memnun etmeyi başaracak gibi görünüyor.

iPhone 12 Tanıtıldı!

Tasarım Harikası

Telefonun 4 farklı modeli ve 3 farklı boyutu bulunuyor. Daha büyük ekrana sahip olmak isteyenler büyük inçi tercih edebilirler. Küçük ekran ile çalışmak isteyenler için ise daha küçük inçler hakim sürüyor.

Telefonun özelliklerini şu şekilde sıralamak mümkün;

  • Kare şeklinde arka kamera görüntüsü ve lenslerin daha büyük olması
  • 5G olması nedeni ile daha geniş ve büyük anten oyukları
  • Su geçirmeme özelliği ve toza karşı dayanıklı olması
  • Paslanmaz çelikten üretilmiş çerçeveler
  • Güçlü seramik gövde yapısı

Bu özellikleri ile birçok telefonu geride bırakan iPhone farklı renk seçeneklerini de kullanıcılarına sunuyor. Siyah, pembe, kırmızı, yeşil ve lacivert arka kapak renkleri ile farklı renk seçenekleri oluşturması kullanıcılardan da tam not almasını sağlıyor.


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz