İOS 13 Beta Herkes İçin Yayınlandı

0
1693

Geçtiğimiz günlerde dünya kamuoyuna sunulan WWDC 2019 organizasyonunda birçok yeni yazılımlar ve güncellemeler hakkında bilgiler sunuldu ve hemen akabinde ise ios 13 beta herkes için yayınlandı konusu hakkında açıklamalar yapıldı. Geliştiricilere hitap eden birkaç adet yeni sürüm sonrasında herkese hitap eden yeni İOS 13 beta sürümü resmi olarak hizmete sunuldu.

iOS 13 Beta ve iPadOS Beta Resmen Hizmete Sunuldu

Dünyaca ünlü mobil cihaz üretim firmalarından olan Apple merak edilen İOS 13 beta sürümünü tüm kullanıcılar için aktif duruma dönüştürdü. Geliştirici hesabına sahip olmayanlara da hitap eden İOS 13 beta yeni sürümün yepyeni özellikleri ise deneme açısından avantajlar sağlıyor. Üretici firma İOS 13 Beta yeni sürümü ile birlikte iPadOS beta ve MacOSCatalina beta sürümlerini de tüm kullanıcılara aktif olarak hizmete sundu. Yeni İOS 13 Beta serisi temel uygulamalarda gerçekleştirilen güncellemeler arasında en çok dikkat çeken nokta ise karanlık mod desteği birçok kullanıcıların ilgisini şimdiden çekti. İlave olarak İPad modelleri için geliştirilen yepyeni yazılımın beta sürümü de söz konusu uygulama açısından değer taşıyor.

İOS Beta Nasıl Yüklenir?

İOS Beta programına üye olmak İOS beta sürümünü akıllı cep telefonunuz üzerinden kullanmanız sandığınızdan daha basittir.İos beta programına kayıt işlemi gerçekleştirmek istediğinizde ilgili web siteden giriş sağlayarak kayıt işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Bu işlemden sonrasında da https://apple.co/2FJrGEp adresini ziyaret ederek beta programını indirmelisiniz. Bu uygulamalardan sonrasında cep telefonunuzu kapatıp tekrardan açtığınızda Beta Sürümü Telefona İndirilebilir tarzından bir yazıyı cihazınızın ayarlar kısmında görebilirsiniz.

İOS 13 Beta Yeni Sürümü Herkes Kullanabilir mi?

Üretici firma tarafından sunulan duyuruya göre İOS 13 Beta yeni sürümünü tüm kullanıcılar kolayca kullanabilir. Telefonunuza yepyeni bir imaj kazandıran İOS 13 Beta sürümü sitelerden ayrıca ücretsiz bir biçimde kayıt olarak cihazınızdan kullanabilirsiniz. İOS 13 Beta yeni sürümü sayesinde cihazınızı daha avantajlı bir şekilde kullanabilirsiniz.


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz