İnstagram Takipçi Satın Al

0
2671

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte sosyal medya etkin ve faal şekilde kullanılmaya başlandı. İnsanlar ve firmalar haberleşmenin ve iletişimin yanında ürün tanıtımı ve satışını da sosyal medya aracılığıyla yapıyorlar. İnstagram diğer sosyal medya araçlarına göre geç kurulsa da içerik ve kullanım olarak hepsinin önüne geçmiştir.

Şu anda dünya üzerinde en fazla kullanılan ve takipçisi olan sosyal medya aracıdır. İnstagramda popüler olmanın ölçütü takipçi sayısıyla ölçülüyor. Takipçiniz ne kadar çoksa o kadar tanınır ve güvenilir siniz. Kişisel sayfanızı, iş yerinizi ve markanızı instagram sayesinde tanıtıp birçok insana ulaşabilirsiniz. Bir markanın, ürünün ya da kişinin popülerliği takipçi sayısı ile ölçülüyor. İnstagram kullanan insanların ilk baktığı durum takipçi sayısıdır. Takipçi sayısı çok olan ürün ve kişiler merak ediliyor ve haliyle takibe alınıyor.

Firma ya da kişiler instagram takipçi satın al hizmeti ile binlerce takipçiye ulaşabilirler. Bunun için tek yapmanız gereken bayigram.net sitesini ziyaret etmenizdir. 2011 yılında faaliyetlerine başlayan firmamız yüzde yüz müşteri memnuniyetini esas almıştır. Türkiye’de birçok ünlü kişiye, firmalara ve markalara hizmet veriyoruz. Kişisel ve ticari hesaplar bizimle takipçi kazanıyor.

İnstagram Takipçi Neden Alınır?

Firmaların, işletmelerin ve kişilerin instagramda fazlaca takipçiye ihtiyaç duyma sebepleri farklıdır. Firmaların ve pazarlama şirketlerinin hedefi, ürünlerini daha çok kişilere ulaştırmak ve tanıtmaktır. Hedef kitleye güvenilir duygusu vermektir. Bunu yaparken de daha çok para kazanmak amaçlanır. Kişi bazında ise sanal alemde fenomen gözükmektir. Pek çok ünlü sanatçı ve politikacılar instagram takipçileri sayesinde popüler ve gündemde kalabiliyor. Bunu sağlamak için de takipçi satın almaktan çekinmiyorlar. İnstagram; firma ve kişilere milyonlarca insana ulaşma fırsatı sunuyor.

Milyonlarca insanın instagram kullandığı düşünülünce potansiyel müşteri oldukları kaçınılmazdır. İnsanlar da ürünlerin ve markaların takipçi sayısına dikkat ediyorlar. Normal yollardan takipçi sayısını artırmak uzun zaman ister ve zahmetlidir. Bu nedenle firmalar takipçi satın alma yoluna gidiyorlar. Sitemiz de; güvenilir, iade garantili ve uygun fiyatlı takipçi paket fiyatlarıyla iddialıdır. Müşteri memnuniyeti ve teknik destek sunmamız sayesinde aranılan ve tutulan bir şirketiz.

Bayigram Hizmetleri

İnstagramda ürünlerinizin, faaliyetlerinizin ve popülerliğinizin tanınması ve artmasını istiyorsanız bayigram olarak hizmetinizdeyiz. Normal instagram sayfanız la binlere hatta yüz binlere ulaşmanız zor ve zaman alacaktır. Size sunduğumuz takipçi paketleriyle bunu saatler içinde halledebilirsiniz. Beğeni, oto beğeni, görüntülenme, trend topic ve instagram takipçi satın al hizmetlerini yürütüyoruz.

Tamamı Türk takipçilerle ve iade garantili olarak çalışıyoruz. Yabancı ve sanal takipçilerle çalışmıyoruz. Sizlerin güveniniz ve memnuniyetiniz bizim için önemli olduğundan takipçi konusuna hassasiyetle yaklaşıyoruz. Beğenmediğiniz ve olumsuz sonuç doğuran hizmetlerimizde koşulsuz iade garantisi uyguluyoruz. Ödemelerinizi kredi kartı ve banka havalesi ile yapabilirsiniz. Hızlı işlemler sayesinde kısa sürede takipçiler’iniz takibe başlayacaktır. Sadece kullanıcı adınızı vermeniz yeterlidir. Alacağınız takipçilerle potansiyel takipçi kazanma şansınız da oluyor. Günün her saati canlı whatsapp hattımızla müşterilerimizin yanındayız. Takipçi eksikliğinde ve beğenilmeme durumunda iade garantisi veriyoruz. Satışlarımız tamamen güvenlidir ve işlemlerimiz faturalıdır.

Takipçi paketi satın alarak “kupon” hediyesi de kazanıyorsunuz. Bir sonraki paket satın alımlarında bu indirim kuponlarını da kullanabilirsiniz.

İnstagram Takipçi Alma

Sitemizde, instagram takipçi satın al işlemi paketler halinde yapılıyor. En az 500 takipçi satın alabiliyorsunuz. Takipçi satın almada üst sınır yok. İstediğiniz sayıda takipçi satın alabilirsiniz. Bu haftaya özel %20 indirim uyguluyoruz. 500 kişilik takipçi paketi 10 liradır. 1000 takipçi 19; 2500 takipçi 30; 4000 takipçi 40; 5000 takipçi 50; 7000 takipçi 60; 10000 takipçi 75 ve 20000 takipçi 140 liradır.

Her paket için minimum 50 adet takipçi firmamızın hediyesidir. Takipçi paketi satmakla işimiz bitmiyor. Teknik ve mobil destek de sağlıyoruz. Bu sayede aksaklık ve sıkıntılara profesyonel çözümler üretiyoruz. Sitemizi ziyaret ederek paketleri ve hizmetlerimizi inceleyebilirsiniz. Sitemizden takipçi satın alabilmek için ücretsiz üye olmanız gerekiyor.

Seçtiğiniz paket üzerindeki “satın al” kutucuğunu işaretleyin. Sepete attığınız ürünü satın al seçeneğini işaretlediğiniz de karşınıza bir form gelecektir. Ad, soyad, kullanıcı adı, fotoğraf linki, önceki takipçi sayısı, telefon ve e-mail bilgilerini doldurmanız gerekiyor. Takipçi satın alma işleminden önce forma mevcut takipçi sayısını yazmanız önemlidir. Çünkü paket satın alındıktan sonra takipçiler gelmeye başlayacaktır. Satın aldığınız takipçi sayısının tamamının gelmesi bizim için hassas konudur. Takipçi sayısında eksiklik olduğunda destek ekibimizi arayarak bildirebilirsiniz. İsterseniz sipariş ile ilgili not düşebilirsiniz. Bunun dışında hiçbir belge veya bilgi paylaşmanız istenmiyor. Ödemelerinizi banka havalesi ise hesap numaramıza gönderin. Ödeme referansı olarak sipariş kimliğinizi kullanınız. Ödeme yapılmadığı sürece takipçi gönderilmeyecektir. En geç bir saat içinde (eğer instagramda güncellenme yapılmıyorsa) takipçiler’iniz sizi takip etmeye başlayacaktır. Bunun için de instagramdaki profiliniz gizli ise açık görünür hale getirmeniz yeterlidir.

İnstagram takipçi satın almanız yanında beğeni satın almanızı da öneririz. İnstagram kullanan insanlar takipçiler kadar beğeni sayısına da bakıyorlar. Profilinizin çok güçlü olmasını istiyorsanız beğeni de almanız önemlidir. Ödeyeceğiniz cüzi rakamlarla paylaşımlarınız daha etkin olacaktır.

İnstagram Takipçi Özellikleri

Tamamı Türk ve gerçek kişilerden oluşuyor. Profiller ve sayfalar gerçektir. İsteğinize göre yorum ve beğeni de atabiliyorlar. Bu şekilde sizin paylaşımlarınız takipçilerin sayfalarında da görülecektir. Takipçileriniz’in de takipçileri bunları göreceğinden potansiyel takipçi kazanmış oluyorsunuz.

İnstagram Takipçi Almanın Avantajları

İnstagram’da ön sıralarda görünebilmek için ya güçlü bir kimliğinizin ya da takipçi sayınızın fazla olması gerekiyor. Aksi takdirde silik bir profilde ve az sayıda takipçide kalırsınız. Takipçisi az olan kişi ve kurumları takibe almak zordur. İnsanlar önce takipçi sayısına bakıyorlar. Bizden alacağınız, instagram takipçi satın al paketleriyle ön sıralara taşınacak ve tanınır olacaksınız. Daha çok tanınıp geniş bir çevre kazanacaksınız.

1- Instagram takipçilerinizin sayısı hızla artacaktır. Paket satın aldıktan takipçi artış hızını görebilirsiniz.

2- Kurumsal faaliyetlerde bulunan işletmelerin hesapları daha güvenilir görünür. İşletme hesabınızın takipçi sayısındaki artışı görebilirsiniz.

3- Takipçi satın almak tamamen güvenlidir.

4- Takipçiler gerçek kişilerden oluştuğu için potansiyel takipçi avantajınız vardır.

5- Artan takipçi sayesinde sayfanızın prestiji artar. İşletmelerin ticari imajları yükselir.

6- İşletmeler; artan takipçileri sayesinde rakipleri ile aralarındaki mesafeyi açarlar.

7-Kişi ve kuruluşlar olarak güçlü bir medya profili oluşturursunuz.

8-Sayfalarınızda reklam vererek daha fazla kişiye ulaşabilirsiniz. Böylece reklam maliyetleriniz de düşük olur.

9- Daha kolay takipçi kazanırsınız. Takip istekleriniz olumlu olarak geri döner.

10-Takipçisi çok olanlar iş başvurularında da kolaylık yaşıyorlar.

İnstagram ve sosyal medya sonsuz bir denizdir. Bu denizde batmamak ve bayrağınızın dalgalanmasını istiyorsanız takipçilere ihtiyacınız vardır. İnstagram’da birinci kural takipçi ve beğeni sayısının çok olmasıdır. Bunu paylaşımlarda bulunarak kazanamazsınız. Bayigram gibi profesyonel desteğe ihtiyacınız bulunuyor.

Öncelikli hedefimiz müşteri memnuniyetidir. Cüzi ve iade garantili fiyatlarımızla istediğiniz kadar takipçi satın alabilirsiniz. İsterseniz uzman destek ekibimizden, doğru uygulamalar hakkında bilgiler de alabilirsiniz. 7/24 çalışan mobil ekibimiz her an yanınızdadır. Teknik destek sağlayarak harika bir instagram sayfanız oluşabilir. www.bayigram.net


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz