Infinix Hot 10 Satışa Sunuluyor!

0
278

Geçtiğimiz günlerde yeni bir telefon tasarımı karşımıza çıktı. Çin altyapısının telefon üreticisi olan Transsion Holdings, birkaç ay öncesinde yeni bir telefon modelinin satışa sunulacağını belirtmişti. Birçok akıllı telefon kullanıcısı bu modeli merak ediyor ve sürekli özelliklerini araştırıyor.

Fiyatının da belirlendiği bu yeni model ilerleyen günlerde tekrardan karşımızda olacak ve bu kez satışı yapılacak. Satışa sunulması için kalan son birkaç adım da tamamlandıktan sonra yeni telefon satışa hazır hale gelecek. Ardından da meraklı bekleyenleri ile buluşturulacak.

Hot 10 İçin Belirlenen Fiyat

Güçlü bir performans yapısına sahip olacak Hot 10 için bir fiyat belirlenmesi yapıldı. Fiyatı hakkında sürekli sorular sorulmasına karşın bir açıklama geldi ve fiyatın 1059 Türk Lirası olacağı belirtildi. Bu fiyat hem çok şaşırttı hem de çok sevindirdi. Kullanıcılar telefonun çıkmasını sabırsızlıkla bekliyor.

Görüntü bakımından oldukça ilgi gören yeni telefon modeli de kullanıcılarına ulaşmak için gün sayıyor. Piyasaya sürüldüğü andan itibaren hızlı bir pazara giriş yapacağı düşünülen Hot 10 için tüm görüş ve yorumlar olumlu yönde oluyor. Yorumları alan şirket, geçtiğimiz günlerde telefonun sunumu için sabırsızlandığını ifade etti.

Infinix Hot 10 Satışa Sunuluyor!

Hot 10 Özellikleri

Telefon teknik açıdan oldukça iyi özelliklere sahip olacağa benziyor.

Bu özellikler;

  • Ekranı; 6,78 inç
  • İşlemcisi; Sekiz çekirdekli
  • Bataryası; 5200
  • Ön Kamerası;  8MB
  • Arka Kamerası;  16Mb

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz