How I Met Your Mother 10. Sezon Neden Yayınlanmadı, Yayın Tarihi Ne Zaman?

0
780

Ülkemizde olduğu gibi dünya çapında da büyük bir hayran kitlesi olan How I Met Your Mother dizisinin 10. sezonunun ne zaman yayınlanacağı merak konusu olmuştur. Yayınlandığı döneme bomba gibi giren bu dizinin yayınlanıp yayınlanmayacağı haberini izleyici beklemektedir.

Tahmini Yayın Tarihi Ne Zaman Olur?

Dizinin takipçilerinden 10. sezon gelir mi; gelirse ne zaman gelir sorusu sıklıkla duyulmaktadır. Ancak Dizinin 10. sezon ile geri dönmesine pozitif bakılmamaktadır. Bu haber izleyicileri ve hayran kitlesini üzse de How ı met Your Mother ekran hayatına geri dönmeyecektir.

How ı Met Your Mother Dizisinin Tam Olarak Konusu nedir?

Dizinin tam olarak konusu bir baba olan Ted’in çocuklarına anneleri ile nasıl görüşüp, tanıştıklarını ekrana getirmektedir. Bu konuya ilerleyen zamanlarda Ted’in arkadaşları da dahil olarak başarılı bir serüven ortaya çıkarmaktadır. Dizi daha çok geçmişteki anılar ile ilerlemektedir.

How I Met Your Mother İlk Ne Zaman Çekilmiştir Ve Ana Karakterleri Kimlerdir?

İlk olarak 2005 yılında yayınlanmıştır. Yayın hayatına 31 Mart 2014 tarihine kadar başarılı bir şekilde devam etmiştir.

Dizinin ana karakterlerine bakacak olursak bunlar;

  • Ted Mosby
  • Marshall Eriksen
  • Lily Aldrin
  • Barney Stinson
  • Tracy Mcconnel
  • Robin Scherbatsky

Oyuncular bu karakterleri mükemmel bir şekilde izleyiciye 208 bölüm boyunca yansıtmıştır. Canlandırdıkları karakterler ile bir bütün olmuşlardır. Bu da bir dizinin izlenmesinde büyük oranda etkili olmaktadır.

Sonuç olarak HIMYM 9. sezonunda final yapmıştır. 2030 yılından 2005 yılına yapılan geçmişe yolculukla ilerleyen bu harika dizinin devamı maalesef ki şimdilik gelmeyecektir. Bu gençlik dizisi gençler tarafından izlenmek için güzel bir seçenektir.


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz