Henry Cavill The Warden The Paunch’ta Oynayacak

0
322

İngiliz ünlü aktör Henry Cavill, Total War Warhammer 2’nin son çıkan DLC’si The Warden The Paunch’ta oynayacak bir karakter olarak belirlendi. Oyunda ünlü aktöre bazı referanslar da verildiği gözüküyor.

Daha önce bir dizide oyun karakterini canlandırma imkanına sahip olan Cavill, şimdi de bir oyunda karakter olarak yer alıyor. Oyunun zaten hayranı olup, oyunla alakalı olan karakterleri boyayan Cavill, oyuna karakter olarak da dahil olmuş oluyor.

Karakterinin Özellikleri

Henry Cavill’in üstlendiği karakterin kendine özgü özellikleri de olacak. Oyunun sahibi Creative Assembly bu yönde önemli kararlar verdi. Henry Cavill’in karakterinin oyundaki ismi Loremaster Of Heoth olarak biliniyor.

Cavill’in en büyük özelliği White Wolf oluyor. Bu özelliğin yaptığı en büyük şey ise Witcher serisinden Geralt karakterine referans olması gibi gözüküyor. Bunun dışında bu becerisinin diğer özelliği Potion Of Toughness ismiyle adlandırılıyor. Witcherlar genelikle savaşlara iksir içerek hazırlanıyor.

Diğer Özellikleri ise Cavill’in düşman güçlere karşı +15 bonus, yerel bölgelerde de +3 destek puanı alması diyebiliriz. Bu destek özelliğine verilen ad Advocate’tir. Destek puanı Cavill’in korona salgını sırasındaki yardımlarından dolayı veriliyor.

Karakterin Oyuna Alınması

Oyunun yönetmeni olan Richard Aldridge, Cavill’in bu oyundan zevk aldığını görünce onu bu oyuna karakter olarak sokmanın güzel olacağını ve onu oyuna eklememin gerektiğini düşündüm demiştir. Oyun’un bu yeni DLC’si Steam’de yüzde 10’luk bir indirimle satışa çıktı.


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz