HDMI Girişli Tüm TV’leri Akıllanacak

0
230

Xiaomi Almanya, ‘Mi TV Stick’ ismini verdikleri ürün üzerinde çalıştıklarını duyurdu. Android tabanlı olan bu yeni ürün ile alakalı şirket ayrıntılı bilgi vermezken, Mi TV Stick ile ilgili bazı bilgiler ve tasarım özellikleri, “WinFuture” adlı internet sitesinde açıklandı.

Etkileyici Bir Akıllı Tv Deneyimi

Son yılların popüler teknoloji şirketleri arasında bulunan Xiaomi, üzerinde çalıştığı ürünler ile son derece etkili oluyor. Geniş bir ürün gamı bulunan şirket aracılığı ile ihtiyaç duyulan çok sayıda teknolojik cihaza ulaşmak da mümkün oluyor. Teknoloji devinin son ürünü ise şirketin Almanya merkezinde ortaya çıktı.

Akıllı televizyon aparatıyla sahnede yerini alacak şirket, Android tabanlı üretilecek Mi TV Stick isimli ürünü ile kullanıcılarına oldukça etkili bir Tv deneyimi yaşatacak. Ayrıca bu yeni ürünün uygun bir fiyatla piyasaya çıkması da bekleniyor.

Ürünün Özellikleri

WinFuture üzerinde yer alan bazı bilgilere göre bu yeni ürün, Android 9 Pie işletim sistemiyle çalışabilecek. Ürünün pek çok özelliği ise Mi Box 4K ile benzerlik taşıyacak. Bu ürün ile kullanıcılar, Amazon Prime, Netflix ve Google Asistan tarzı çok sayıda özelliği kullanabilecekler.

Ürünün Piyasaya çıkış tarihi ile ilgili net bir bilgi bulunmazken, Xiamoi’nin bu yeni ürününün doğrudan akıllı televizyon HDMI bağlantı noktalarına takılabilmesi ise tüketicilerin en çok ilgisini çekecek yönü gibi görünüyor.


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz