Hakan Muhafız’ın 2.sezonu ne zaman başlayacak? Yeni bölüm fragmanı izle!

0
2418

Netflix platformunun ilk Türk dizisi olma kalitesine sahip ve bu senenin en çok isminden laf ettiren projesi Hakan Muhafız 2.sezon ne zaman hangi tarihte başlayacak? Sosyal platformda büyük ses getiren ve IMDb’den yüksek bir puan elde ederek zaferli çıkış tutan Hakan Muhafız yeni sezon yayın tarihi söylendi mi?

İlk sezonuyla ilgiyi üzerine sürükleyen The Protector dizisi Hakan Muhafız 2.sezon ne zaman başlayacak merak ediliyor.

HAKAN MUHAFIZ NE ZAMAN HANGİ TARİHTE BAŞLAYACAK? HAKAN MUHAFIZ YENİ SEZON YAYIN TARİHİ AÇIKLANDI MI?

Netflix’in ilk Türkiye özel imali dizinin yeni sezonu için bekleyiş sürüyor. N. İpek Gökdel’in 2016 senesinde yazdığı Karakalem ve Bir Delikanlının Esrarengiz Öyküsü kitaplarından uyarlanan Hakan: Muhafız’ın öyküsü Binnur Karaevli tarafından anlatılıyor. İlk sezonda Hakan’ın sıradan devam eden yaşamı, İstanbul’u gözetmekle mükellef olduğunu bilmiş. Saklı ve kadim bir gruba bağlı olduğunu bildiğinde ise bir zaman kendine gelememiş. Ardından yaşadığı bu kent, Ölümsüzler’in tehdidi altındadır. Hakan kenti nasıl gözeteceğini süratlice bilmek zorunda kalır. Ancak, hazırlıksız tutulduğu bu vazifeyi üstlenmeyi yalanlamaya çalışır. Hakan, Son Muhafız olarak mukadderatının gerektirdiğini yerine getirmeye çalıştığı bir mücadeleyi izlemiştik. Dizinin 2. sezonu ise 2019 senesi içerisinde yaz ayları veya güz aylarında yayınlanması bekleniyor.

Dizinin rejisörlük koltuğunda Can Evrenol, Gönenç Kurnaz ve Umut Aral otururken imalciliğinde ise Alex Sutherland ve Onur Güvenatam bulunuyor.

[youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=jpdWVsFU9qY” width=”100%” height=”350″]


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz