Hakan Muhafız 4. Sezon Neden Yayınlanmadı, Yayın Tarihi Ne Zaman?

1
1886

Yayınlandığı ilk bölümden itibaren oldukça beğeni kazanan Hakan muhafız dizisinin başarılı geçen üç sezonu sonrasında 4. sezonu da merakla bekleniyor. Netflix dizisi olan Hakan muhafız, ilk sezonu ile başlayan yüksek izlenme oranı ile 4. sezonu heyecanla bekleniyor. Şimdiden izleyicileri 4. sezonun yayın tarihi hakkında bir açıklama bekliyor.

Çağatay Ulusoy ve Funda Eryiğit’in başrollerini paylaştığı dizinin ilk sezonu ve sonrasında başarısı kat kat arttı. Dizide Çağatay Ulusoy ve Funda Eryiğit’in yanı sıra Burçin Terzioğlu ve Okan Yalabık da oynuyor. Araştırmaların hızla sürdüğü yeni sezon hakkında şimdiden birkaç bilgi bile edinilmiş durumda.

4. Sezon Hakkında

Sevilen dizi Hakan muhafızın 3. sezonu 6 Mart 2020 tarihinde yayınlanmıştı. 4. sezonu ise 2021 yılının Mart ayında izleyicisiyle buluşacak. 4. sezonu da 8 bölümden oluşacak dizinin her ayrıntısı merak ediliyor.

Dizinin Oyuncu Kadrosu

Netflix’in sevilen dizisi Hakan Muhafız’ın yeni sezonu için kadro şimdiden belli oldu. Çağatay Ulusoy, Ayça Ayşin Turan, Hazar Ergüçlü, Burçin Terzioğlu, Okan Yalabık, Boram Kuzum ve Engin Öztürk gibi isimler yer alacak. Aynı zamanda kadro listesine yeni isimlerin de eklenmesi söz konusu olabilir.

Daha önce dizinin 3 sezonu, önceki sezondan bir yıl sonra yayınlanmıştı. 10 Haziran 2019 tarihinde Netflix tarafından alınan 3. sezon kararından 4. sezon için onay da alınmıştı. İpek Gökdil’in Karakalem ve Bir Delikanlının Tuhaf Hikayesi kitabından uyarlanarak izleyicileri ile buluştu.

Genel anlamda konu İstanbul’a yayınlan bir virüs ve bu virüsün panzehrini bulmak ile ilgilidir. Sevilen dizi Hakan Muhafız’ın şehri kurtarmak adına verdiği büyük mücadele anlatılıyor. Bu anlatım ise büyük bir ustalıkla yapıldığı için büyük bir merakla yeni sezon bekleniyor.


1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz