GTA Serisinin Filmi İçin Hazırlık Yapılmıyor

0
460

Uzun yıllardır fenomen olan oyunlardan bir tanesi olarak dikkat çeken GTA için film beklentisinde olan hayranlarını üzecek bir haber geldi. Yapımcısı olan Take Two isimli yapım şirketinden yakın zamanda herhangi bir film veya seri için hazırlık yapılmadığı yönünde kesin bilgi geldi. Yapımcıların söylemlerinden sonra serinin hayranlarının herhangi bir film beklentisinin olmaması gerektiği yönünde bir sonuç ortaya çıktı.

Nedeni Maddi Değil

Yapımcılar tarafından seri veya sinema filmi çekimi konusunda herhangi bir adım atılmayacağı yönünde açıklama gelince nedeni de merak edilmeye başlandı. Meraklılarının sorularına yanıt olmak isteyen yapımcılar ilk akla gelen neden olan maddi yatırım seçeneğini ise hemen eledi.

Çünkü şirket istedikleri takdirde bu konuda yatırım yapabilecek bir bilançoya sahip olduklarını da dile getirdi. Yapılması durumunda çok fazla gelir elde edilmesine kesin gözü ile bakılan bir film olması beklenirken şirketin bu olaya girmemesi ise şaşkınlık ile karşılandı.

Amaç Kazanç Olmamalı

Yapılan açıklamaya göre oyun için bir araya gelen bir avuç insandan oluşan bir ekiple çalıştıklarından dolayı bu kazançla alakalı bir alt yapılarının olmadığı da anlaşıldı. Şirket film haklarını birine devretmek ve iyi bir iş yapmasını beklemek konusunda da olumlu düşünmediklerini dile getirdi.

Bu nedenlerden dolayı ise kazanç için bu riske giremeyeceklerini de açıklamalara ekleyerek meraklıların akıllarındaki soru işaretlerini silmiş oldular. Oyunu ortaya koymak için fazlasıyla çalıştıklarını ve sonunda da ulaşılmaz bir seviyeye geldiklerini anlatan şirket sinema yapımından elde etmeyi planladıkları kazanç için böyle bir durumla karşı karşıya kalmak istemediklerini de anlattı. Açıklamalar sonucunda GTA serisinin uzun süre boyunca oyun serisi olarak kalması yönünde bir sonuç ortaya çıktı.


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz