GTA Online Yeni Güncelleme

0
777

GTA’nın yeni güncellemesi ile birlikte kumarhaneler daha renkli bir hal alıyor. The Diamond Casino and Resort kumarhanesinin güncellenmesi ile birlikte yeni içerikler ve görevler geliyor. Ek olarak yeni arabaların da eklenmesi birçok oyuncunun taleplerinin karşılanmasına neden oldu.

Kumarhane İhtiyacı

GTA gibi suç temelli oyunların arasında hala kumarhanesi olmayan bir oyun olarak kalan Grand Theft Auto Online oyunu için bir süredir kumarhane talepleri yer alıyordu. Bu duruma sessiz kalmayan firma kumarhane güncellemesi yapmaya karar verdi. Yeni görevler, oyunlar ve diğer detaylar ile birlikte kumarhanenin kullanıma sunulması oyuncuların da oldukça beğenisini kazandı. Oyunun müptelası olanlar açılacak olan kumarhanenin oldukça yüksek fiyatlarda olacağını düşünmesine karşılık rakamların düşük olması da bir başka beğeni yönü oldu.

Fiyatların düşük tutulmasındaki sebebin her üyenin mekânda zaman geçirmesini sağlamak olduğu yönünde fikirler ortaya atıldı. Aynı zamanda çok zengin üyelerin fazlaca para harcaması için de alternatifler düşünülmüş olduğundan her kesime hitap edeceği düşünülüyor. Uzun süredir yakında hizmette olacağına dair bilgi verilen kumarhane hakkında ilk güncelleme yayınlandıktan sonra kumarhanenin denenmesi için imkân da sağlanıyor.

Güncellemenin hemen arkasından mekânı keşfetmeniz ve kumarhanedeki oyunları denemeniz için imkân sağlanıyor. Diğer uygulamalarda olduğu gibi mekânın satın alınması söz konusu olmadığından dolayı oyuncuların daha doğal bir ortamda olması beğeniliyor. Aynı oturumda olan oyuncular ile birbirini görebiliyor.

Mekânda silah kullanımına izin verilmiyor. Bunun için mekân çıkışında pusu ile karşılaşılmasına sık şekilde rastlanıyor. Kumarhanede oyun oynamak için 500 dolarlık üyelik isteniyor. Üyelik işlemlerinden sonra oyun oynanabiliyor. Aynı zamanda her gün ücretsiz olacak şekilde oyunculara 1000 çip veriliyor. Bu çipler oyun oynanırken veya aksesuar satın alınırken kullanılabiliyor. Alınmasına izin verilen çip sayısı ise 50 bin ile sınırlandırılıyor. Sınır aşıldıktan sonra ise belli bir süre beklemeniz talep ediliyor.

Kumarhanede oynanmasına izin verilen oyunlar arasında blackjack, poker veya slot gibi oyunlar yer alıyor. Oyunlarda ve masalarda birbirinden değişik konseptlerin olması ise daha fazla dikkat çekilmesine neden oluyor.


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz