GTA Hayranından GTA 6 İçin Harita Hamlesi!

0
667

Bir GTA tutkunu, şimdiye kadar GTA oyunlarında yer alan tüm şehirlerin bulunduğu bir harita oluşturdu. GTA6 için oluşturulan bu harita, pek çok kişi tarafından beğeniyle karşılansa da, işlevsel açıdan neler getirebileceği merak konusu.

Bazı söylentilere göre yakında çıkması beklenen GTA6, daha önceki oyunlarda bulunan şehirler de geçecek. Vice City, San Fierro ve Liberty City gibi önceki oyunlardan aşina olduğumuz bu şehirlerin GTA6’da var olacağı söylentisi, GTA tutkunları için büyük bir heyecan yarattı. Bu söylentilerden yola çıkan bir GTA hayranı, geçmiş oyunlardaki tüm klasik şehirleri kapsayan yeni bir harita oluşturdu.

ABD haritasından esinlenerek oluşturulan bu harita, GTA oyunlarında daha önce hiç yer almayan birkaç şehri de içeriyor. Houston, Dallas ve Denver gibi yeni mekânlar, oyuncunun yarattığı haritada göze çarpıyor.

Oynanış Açısından Merak Ediliyor

Harita nostaljik ve yaratıcı olmasıyla dikkat çekse de, oynanış açısından neler sunabileceği pek çok kişi tarafından merak ediliyor. Her zaman daha metropol ve büyük şehirleri haritalarında barındıran GTA için, kullanıcının yarattığı harita oldukça kırsal ve küçük kalıyor. Bu durum, oyuncunun oluşturduğu harita için bir işlevsizlik kaygısına neden oluyor.

Oyuncuların merakla beklediği GTA6’nın haritasının nasıl olacağı konusunda henüz kesin bir bilgi yok. Fakat oyuna tutkun olanların GTA6’yı çok seveceği kesin bir gerçek. En son 2013 yılında Rockstar Games tarafından piyasaya sürülen GTA5’den bu yana herhangi bir GTA oyunu piyasaya sürülmedi. Rockstar Games, oyuncuların beklentilerini karşılamak için mutlaka en iyisini yapacaktır diye düşünüyoruz.


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz