Family Guy 18. Sezon Neden Yayınlanmadı, Yayın Tarihi Ne Zaman?

0
1236

Ödüllü ve ekranların en uzun soluklu animasyon dizilerinden bir tanesi olan Family Guy 17. sezonu ile sevenlerine sezon finali yaptığını duyurmuştu. 17 sezondur aralıksız bir şekilde yayın hayatına devam eden ve sayısız izleyenin beğenisini kazanan yapımla alakalı en çok merak edilen ise yeni sezonun onay alıp olmayacağı oldu. Yeni sezonla alakalı onay, yayınlanıp yayınlanmayacağı veya diğer detaylar devam ederken kanaldan gelen açıklamalar sevenleri tarafından dikkatle takip edildi.

Fox’dan Yeni Sezon Duyurusu

Yayın hayatına devam ettiği kanal olan Fox tarafından resmi bir açıklama en son olarak 2019 yılında geldi. 2019 yılında 17.sezonda sezon finali yapılmasının hemen ardından kanal 18.sezon için onay verdiklerini takipçileri ile resmi şekilde paylaştı. Dizinin tamamen final yapıp yapmayacağı konusuna ise yer verilmedi. Fox’un kararından memnun olan izleyenler ise yeni sezon için gün saymaya başladı.

Konusu Neydi?

Rohode Island adı verilen bir yerde yaşayan ailenin hayatına yer veriliyor.

Aile üyeleri olan:

  • Peter,
  • Louis,
  • Meg,
  • Chris ve
  • Stewei’nin yaşadıklarına odaklanılıyor.

Her bölümde farklı bir durum ele alınmaya devam ediyor. Griffin ailesinin Amerikan kültürüne ait olması ilgi çekerken bölümlerde tema sürekli değişiyor. İnsanlık, televizyon, ahlak, kültür gibi kavramların ön plana çıktığı bölümlerin fazla olması dizinin dikkat çeken yönlerini oluşturuyor.

Reytingleri Nasıldı?

Seth MacFarlane tarafından hayata geçirilen yapımın 17.sezonu olmasına rağmen reytinglerinde herhangi bir düşüş söz konusu olmadı. Yayınlanan her yeni bölümü ortalama 2.7 milyon kişi tarafından takip edildi. Bu nedenle yeni sezonun da iptal edilmeyeceği olan bakış açısı oldukça güçlü görünüyor.

Yeni Yayın ve Tarih

Merak edilen yeni sezon ve yayın tarihi ile alakalı resmi bir açıklama bulunmuyor. Bu seneye damgasını vuran korona virüs sebebiyle birçok dizi ve sinema filmi için erteleme, iptal kararları alındığı biliniyor. Bunlardan birisi olma ihtimali oldukça düşük olmasına karşılık resmi açıklama olmaması da merakların artmasına neden oluyor. Kanaldan veya yapım şirketinden konuyla alakalı bilgi paylaşımı bekleniyor.


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz