En İyi Torrent Siteleri

0
1500

Torrent sistemini kullanıcılarının bildiği gibi büyük dosyaları indirmenizde kolaylık sağlayacak bir uygulamadır. Torrent sistemi bir çok kullanıcının aklına gelen ilk soru yasal olup olmadığıdır. Torrent programları yasal olmasına rağmen yüklenen dosyalar kullanıcı bazlıdır ve yasallığı dosyaya bağlıdır.

Demonoid

Demonoid sistemi üzerinde yüzlerce torrent yer almaktadır. Demonoid sitesine üye olarak ve ya misafir olarak giriş yaparak torrent dosyalarını indirebilirsiniz.

Zamunda

Sadece üye olan kişiler torrent dosyalarına ulaşabildiği bir uygulamadır. Torrentler arasında oldukça hızlı ve oldukça fazla dosya çeşitliliği sayesinde ön plana çıkmaktadır.

ExtraTorrent

Eski bir görüntüye sahip olmasına rağmen oldukça kullanışlı ve oldukça fazla dosya bulunmaktadır. Üye olarak sistemden yararlanabilirsiniz.

RARBG

En popüler Torrent sistemleri arasında yer almakta olan RARBG sunmuş olduğu indirme hızı ile rakiplerinden bir adım öndedir.

ThePirate Bay

İsmini bol bol mahkeme salonlarında anılan ThePriate Bay, torrent piyasasında en köklü ve en büyük torrent sistemleri arasında yer almaktadır.

1337x

1337x içeriğinde binlerce dosya bulmanıza olanak sağlamaktadır. Oldukça hızlı bir alt yapısı olan 1337x ilkler arasına girmektedir.

YTS.AG

Sadece yüksek kaliteli Full HD çözünürlüğe sahip olan filmleri barındıra YTS.AG oldukça hızlı bir alt yapıya sahiptir.

TorrentDownloads

Güncel yabancı dizilerin yer almış olduğu TorrentDownloads sitesi rakiplerine göre oldukça hızlıdır. Üye olarak kullanabilirsiniz.

YourBittorent

Her türlü dosyayı bulabileceğiniz sitede sadece üye olan kişiler yaralanabilmektedir. Bir çok kategoriyi içerisinde barındırmaktadır.

Torrent Project

Basit bir arayüzü olan Torrent Project her hangi bir üyeliğe gerek duymadan kolaylıkla torrent dosyalarını download edebilirsiniz.


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz