En İyi Sivilce Maskesi ve Sivilce Giderici Maske Tarifi

0
716

tri-vet-tham-tren-da-1-e1459162441624

Sivilceden Kurtulmak İsteyenlere Salatalık Maskesi

Günümüzde bay ve bayanların en büyük problemlerinin başında sivilceler gelmektedir. Sivilce gerek erkeklerin gerekse bayanların güzelliklerine de gölge düşürdüğü için oldukça rahatsız edici konuların başında yer almaktadır. Özellikle ergenlik dönemi içerisinde oldukça çok çıkan ve yüzü komple sivilceler içerisinde olmasına neden olan bu tür etkenler insanın psikolojik açıdan da kötü bir yaşam sürmesine neden olmaktadır. Bundan böyle güzelliğe gölge düşüren sivilcelerden korunmak ve ya yok etmek adına Salatalık maskesi son derece iyi gelen uygulamalar içerisinde yer almaktadır.

Salatalık Maskesi Hazırlamak İçin Malzemeler:

Orta büyüklükte bir adet salata ( rendelenmiş )

Biraz limon suyu

Salatalık Maskesi Hazırlanışı ve Uygulanması

Sivilcelere karşı çözüm arayan ve bir an önce kurtulmak isteyen kişiler salatalık ve taze limon suyu ile bunu kısa süre içerisinde başarabilir.

Orta büyüklükte olan bir adet salatalığı rendeleme işlemine geçerek tel süzgeç yardımı ile suyunun çıkmasını da sağlayabilirsiniz.

Ayrıca salatalık suyunun içerisine de bir miktar kadar limon suyunu da ekleyerek salatalık maskesini tamamlamış olacağız.

Pamuk yardımı ile maskeyi cildinize güzel bir şekilde yedirmeniz salatalık maskesini yüzünüze sürdükten sonra yaklaşık olarak 50 dakika kadar bir zaman dilimi içerisinde maskeyi yüzünüz de bekletmeniz gerekecektir.

Sivilceden kurtulmak isteyen kişiler en az bir hafta da bir salatalık maskesini hazırlayıp yüzüne sürerek istenmeyen sivilcelerden kolay bir şekilde kurtulabilir.

Salatalık Maskesinin Faydaları

Sivilcelerin kurumasını ve geçmesi adına önemli bir katkı sağlayan salatalık maskesiyle doğal bir görünüm kazanmak ve daha canlı bir cilde sahip olmak mümkündür. Ayrıca hazırlamış olduğunuz tüm bu maske ciltte ki gözeneklerin de en iyi şekilde açılmasına da yardımcı olmaktadır. Sivilcenin yanı sıra bireylere fazlası ile huzursuz eden siyah noktalar için de bu tür maskeyi kullanmanız siyah noktalardan kısa bir süre içerisinde kurtulmanıza da yardımcı olacaktır. Cilt için oldukça büyük önem taşıyan Salatalık Maskesinin Faydaları vardır. Haftada en az bir defa olmak kaydı ile bu tür salatalık ve limon suyunun hazırlanmış olan maskeleri kısa bir süre içerisinde hazırlayarak cildinizde ki sorunlarınızdan da kolay bir şekilde kurtulma şansına sahip olabilirsiniz.


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz