Elite 4. Sezon Neden Yayınlanmadı, Yayın Tarihi Ne Zaman?

0
2404

Netflix gençlik dizileri sıralamasında en başlarda yer alan Elite dizisi yayınlanmaya başlaması ile birçok olumlu yorum aldı ve gün geçtikçe izleyici kitlesini artırdı. İlk bölümü 5 Ekim 2018 tarihinde yayınlaması ile birlikte büyük bir hayran kitlesine ulaştı ve artarak devam ettirdi. Sadece ülkesinde değil tüm dünyada en çok konuşulan Netflix dizileri arasına girdi.

Dizide genel olarak zengin ailelerin çocuklarının özel bir okuldaki öğrencilik hallerini anlatıyor. Bu çocuklardan birisi tarafından işlenen cinayet sonucunda herkesin hayatındaki değişim ele alınıyor. Dizide sınıf ayrımı, LGBTQ+, sosyal medyanın etkisi ve benzeri birçok duruma dikkat çekiliyor.

3 sezonu oldukça başarılı bir şekilde bitiren Elite dizisinin yeni sezonu büyük bir merakla bekleniyor.

Konusu

Okulun son dönemlerini yaşayan öğrenciler artık yeni kararlar almak zorundadır. Ancak alınan bu kararlar hayatlarını değiştirecek niteliktedir. Aynı zamanda okula yeniden dönen Polo’nun öğrenciler üzerinde bir gerginlik yaratması ile birlikte yeni bir trajedi baş gösteriyor. Dizide öğrenciler üzerinden aşk, arkadaşlık, sır, intikam ve benzeri birçok konu işleniyor.

Yeni Sezon Hakkında

Netflix dizinin yeni kadrosu ya da yayın tarihi hakkında resmi bir açıklama yapmadı. Ancak ortaya atılan iddialara göre yeni sezonda birçok oyuncu diziye veda edecek gibi görünüyor.

Yeni Sezon Yayın Tarihi

13 Mart 2020 tarihinde sekiz bölümden oluşan 3. sezon yayınlanmıştı. Bu tarihten önce 20 Ocak 2020’de dizinin 4. ve 5. sezonunun da haberinin verildiği açıklama üzerine hayranlar oldukça heyecanlandı.

Elite dizisinin tam olarak ne zaman yayınlanacağı bilinmiyor. Ancak dizinin çekimlerinin başladığı bilgilerine göre 2020 yılının son aylarında 4. sezon yayınlanacaktır. Yine tahminlere göre 4. sezon da diğer sezonlardaki gibi 8 bölümden ve her biri 50 dakikadan oluşacak.


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz