Dosya Formatlarını Online Olarak Dönüştürün

0
478

online-converter

Bilgisayarımızda, cep telefonumuzda, Ipod ve Mp3 player ve diğer medya oynatıcılarımızda farklı dosya formatları kullanırız. Örneğin; bir video’yu mp3 playerda oynatamayacağımız için flv, avi, mkv, mp4 gibi dosya formatını mp3 olarak çevirmemiz gerekiyor.

Çeşitli video converter programları mevcut ancak bilgisayar size ait olmayabilir ya da internet kafede olabilirsiniz program kurma imkanınız olmayabilir bu gibi durumlarda online olarak format dönüştürme ihtiyacı duyarsınız.  Bu durumda sizlere bir adresten bahsedeceğim.

www.online-convert.com adresinden bir çok dosya formatını dönüştürebilirsiniz.  Sadece ses dosyları değil, aynı zamanda flash dosyaları,  fotoğraf formatlarını, sıkıştırılmış dosya formatları ve bir çok dosya formatını dönüştürebilirsiniz.

Format seçerken hangi dosya formatına dönüştürecekseniz öncelikle onu seçip ardından dosyanızın url adresini girmelisiniz. Ya da bilgisayarınızdan gözat butonu aracılığıyla seçebilirsiniz .Kolaylıklar…

Bu konudaki düşüncelerinizi siz de yorum olarak paylaşabilir, aşağıdaki butonlar aracılığıyla daha çok kişiye ulaştırabilirsiniz.


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz