Dogs of Berlin 2. Sezon neden yayınlanmadı, yayın tarihi ne zaman?

0
7245

Netflix’in ikinci alman dizisi Dogs of Berlin geçtiğimiz hafta yayınlanmaya başladı ve ilk sezonunu bir çırpıda izleyip bitirdik. Birçok soru işareti ile biten sezon finali bizleri merakta bırakırken ikinci sezonun durumu hakkında bildiklerimizi bu sayfada toparladık.

Yenilenme durumu:

Resmi AçıklamaHenüz Yapılmadı. (Son Güncelleme: Şubat 2022)

Netflix’in yeni sezonun çekilip çekilmeyeceği açıklamasının uzun sürmesinin sebeplerinden biri de dizinin toplayacağı izlenme sayısı. Dizinin kaderini belirlerken ayrıca eleştirmenlerin görüşleri ve izleyici geri dönüşleri de göz önüne alınıyor.

Dogs of Berlin 2. Sezon ne zaman yayınlanacak?

Dizinin yeni sezon onayı alacağı tarih ikinci sezonun yayınlanma tarihi açısından büyük önem taşıyor. Dizinin çekimi ve yayınlanması arasında ortalama 1 yıl olduğu düşünülürse ikinci sezonun 2022 yılı içerisinde yayınlanacağını tahmin edebiliriz.

Netflix’in henüz dizinin yenilenip yenilenmeyeceği hakkında kesin bir açıklama yapmadı.

Dizinin ilk sezonunda Berlin ve Marzahn takımları arasında oynanan uluslararası maçın bir gece öncesinde öldürülen Türk-Alman futbol yıldızının cinayetini ve bunun Berlin’in yeraltı dünyasında etkilerini izledik. Başrollerinde Felix Kramer ve Fahri Yardım’ın canlandırdığı iki dedektif, bu kirli dünyayla savaşırken kendi zaafları ve geçmişleriyle de yüzleşmek ve kanunların hangi tarafında kaldıklarına karar vermek zorunda kaldılar.

Dogs of Berlin İlk Sezon fragmanı


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz